One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

Most users ever online was 41 on Mon 8 Jul 2019 - 12:21
Latest topics
» eyes eyes no mi
[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeby inspecor Fri 27 Dec 2013 - 17:05

» Φλεγὀμενος δράκος
[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeby LarsAlexanderson Wed 27 Feb 2013 - 3:40

» aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 11 Jan 2013 - 23:09

» pakiskisgfsdfgsdfgdf
[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:10

» aagsdf gsdfgsdfgs g
[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:08

» John de Devil
[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Vice Admiral Smoker
[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Fenik Fenik no mi
[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 8:49

» steleas tox 4
[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeby steleas Tue 13 Mar 2012 - 18:02

» One Piece RPG Scanlation Group
[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeby skatopsuxos Thu 29 Dec 2011 - 20:01

» Captain Luffy forum owner here!
[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeby Scyther Sun 3 Jul 2011 - 14:50

» Anime: Μια νέα αρχή!
[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeby Monkey D. Dragon Sun 19 Jun 2011 - 4:19

» Son.D.Goku
[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeby giannisbeast Sun 13 Feb 2011 - 22:58

» Cloud-cloud no mi
[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeby StrangMan Wed 9 Feb 2011 - 3:46

» Δυνατότερος Shichibukai
[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeby ximen Sun 2 Jan 2011 - 23:03

Σύνδεσμοι
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum

 

 [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5)

Go down 
AuthorMessage
Kuzan Aokiji
Commander
Commander
Kuzan Aokiji


Posts : 132

[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Empty
PostSubject: [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5)   [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeWed 28 Apr 2010 - 18:08

Επιτελους εφτασα στο νησι Dawn Island.Αφου το Battleship με αφησε στο λιμανι,με αποχαιρετησαν και μου ευχηθηκαν καλη τυχη και εφυγαν.Ως Commander τωρα πια μπορουσα να διαταξω τους απλους marine να κανουν οτι τους πω.Ειχα πληροφοριες οτι οι Marine στην τοπικη βαση ηταν αχρηστοι τεμπεληδες και διεφθαρμενοι.Ετσι η τοπικη βαση ηταν ο πρωτος μου προορισμος.Επρεπε να επιπληξω τον αρχηγο τους,που τους επιτρεπει να ειναι σε αυτη τη κατασταση.
Back to top Go down
Kuzan Aokiji
Commander
Commander
Kuzan Aokiji


Posts : 132

[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5)   [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeWed 28 Apr 2010 - 18:16

Ετσι οταν εφτασα στην βαση.Ειδα κατι σερβιτωρους να μπαινοβγαινουν πηγαινοντας στην βαση φαγητο και παρα πολυ μπυρα και κρασι."Χμμμμ να πως εξηγειται οτι αυτη η βαση εχει τα περισοτερα εξοδα απο ολες τις αλλες βασεις στα γυρω νησια..."
Ετσι νευριασμενος μπαινω μεσα στη βαση και βλεπω μεσα ενα θεαμα αξιολυπητο.Η βαση ηταν γεματη απο μεθυσμενους και χοντρους marine.Αυτη η βαση ηταν ξακουστη γιατι ηταν η μοναδικη βαση που δεν εχει καταφερει ποτε να πιασει ουτε ενα πειρατη η ληστη.
Back to top Go down
Kuzan Aokiji
Commander
Commander
Kuzan Aokiji


Posts : 132

[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5)   [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeWed 28 Apr 2010 - 18:22

Ετσι γεματος νευρα μπαινω στο γραφειο του αρχηγου τους.Οταν ανοιξα την πορτα μεσα ηταν 3 τυποι ντυμενοι στα μαυρα και μιλαγαν με τον αρχηγο της βασης ο οποιος ηταν ενας απιστευτα χοντρος τυπος.Οταν με ειδαν αυτοι οι 3 τυποι εφυγαν απο το γραφειο.Ο αρχηγος της βασης κραταγε ενα ματσο λεφτα αλλα μολις με αναγνωρησε.Τα εκρυψε σε ενα συρταρι στο γραφειο του και μου μιλησε."Ω τι τιμη κυριε Aokiji!πως και επισκεφτηκατε τα μερη μας?""Λοιπον ακου εδω για να μπουμε κατευθειαν στο ψητο.Η βαση που διοικεις εχει ντροπιασει την κυβερνηση αμετρητες φορες...Εγω ηρθα εδω για να το αλλαξω αυτο".
Back to top Go down
Kuzan Aokiji
Commander
Commander
Kuzan Aokiji


Posts : 132

[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5)   [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeWed 28 Apr 2010 - 20:51

"Ναι πραγματι αυτη η βαση ειναι γεματη απο τους ποιο αχρηστους και τεμπεληδες Marine.Αλλα το θεμα ειναι οτι η κυβερνηση μας τους εχει στελει εδω...""Α ναι?Δηλαδη εσυ εισαι πολυ χρησημος και δυνατος.Εχω κατηγοριες απο τους κατοικους της περιοχης οτι εισαι διεφθαρμενος και οτι ενα συγκεκριμενο Crew σε πληρωνει για να κανει τα εγκληματα του χωρις να ανυσηχει αν θα τους πιασουν οι marine.Λοιπον,δεν ξερω αν ολα αυτα ειναι αληθεια αλλα αν ειναι καλυτερα να τρεξεις να κρυφτεις οταν το μαθω."
Back to top Go down
Kuzan Aokiji
Commander
Commander
Kuzan Aokiji


Posts : 132

[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5)   [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeWed 28 Apr 2010 - 20:58

"Μα-μα πως γινεται ολα αυτα να ειναι αληθεια?Κανεις δεν μπορει να το αποδειξει.Μην πιστευεις τους κατοικους,ειναι ολοι τους τοσο φτωχοι και αδυναμοι που οτι κακο τους συμβαινει κατηγορουν εμας.""Εγω πιστευω οτι οι κατοικοι εχουν απολυτο δικιο.Μπωρει να μην εχω ακομα αποδειξεις αλλα οταν τις βρω να εισαι σιγουρος οτι θα χασεις την θεση σου..."Ετσι βγηκα απο το γραφειο νευριασμενος.Εκλεισα με πολυ δυναμη την πορτα πισω μου και εφυγα.Ο αρχηγος της βασης ετρεμε απο τον φοβο του.
Back to top Go down
Kuzan Aokiji
Commander
Commander
Kuzan Aokiji


Posts : 132

[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5)   [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeWed 28 Apr 2010 - 21:12

Πηγα στα πιο πολυσυχναστα μερη της πολης και προσπαθησα να βρω αποδειξεις οτι αυτος ο Marine συνεργαζεται με αυτο το κακοφημο Crew.Καποια στιγμη ειδα 2 τυπους να ληστευουν μια κοπελα.Και οι δυο κραταγαν απο ενα μαχαιρι και της το ειχαν βαλει στο λαιμο."Ε εσεις σταματηστε!""Ωχ ειναι ο νεος Commander Aokiji!Τρεξε!"Ειπε ο ενας και αρχησε να τρεχει πολυ γρηγορα.Ο αλλος δεν ειχε καταλαβει τι ακριβως εγινε και τον επιασα απο τον λαιμο..."Λοιπον αν δεν θες να γινεις ενα παγωμενο αγαλμα ζητα συγνωμη και δωσε στην κοπελα οτι της πηρες".Αυτος πεταξε κατω ενα χρυσο δαχτυλιδι."Λοιπον και κατι ακομα.Μηπως ανηκεις σε καποιο Crew πειρατων που βρισκεται εδω τα 2 τελευταια χρονια?""Χαχαχαχα μπασταρδε marine ο Higuma θα σε σκοτωσει οπως εκανε και με ολους τους αλλου επιθεωρητες που ηρθαν στο νησι...""Χμμμμ λαθος απαντηση...Ice Time!"Και παγωνει ολοκληρο το σωμα του.
Back to top Go down
Kuzan Aokiji
Commander
Commander
Kuzan Aokiji


Posts : 132

[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5)   [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeWed 28 Apr 2010 - 22:11

"Χμμμ αυτος ο τυπος ειναι πολυ χαζος.Οχι μονο προκαλεσε τον θανατο του,αλλα μου εδωσε και πληροφοριες χωρις να το καταλαβει..."Αυτος ο Higuma πρεπει να ειναι ο captain του crew.Ετσι αρχησα να ψαχνω περισοτερα στοιχεια για αυτο τον Higuma.Πηγα σε μια ταβερνα και καθησα να φαω.Εκει σε ενα τεραστιο τραπεζι καθονταν περιπου 20 πειρατες.Ενας απο αυτους κραταγε ενα σπαθι και το ακονιζε.Αφου παρακολουθησα την συζητηση τους ενας απο αυτους τον αποκαλεσε Higuma."Αχα ωστε αυτος ειναι ο Higuma?Δεν μου φαινεται και πολυ δυνατος..."
Back to top Go down
Kuzan Aokiji
Commander
Commander
Kuzan Aokiji


Posts : 132

[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5)   [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeSun 9 May 2010 - 14:27

Αυτος με κοιταξε προσεκτικα."Αυτος ειναι ο Commander Aokiji.Λοιπον ωρα να δουν ολοι σε αυτο το νησι πως εγω ειμαι ο δυνατοτερος ανθρωπος σε αυτες τις θαλασσες"."Χεχεχεχεχε ξερεις,οσοι εχουν προσπαθησει να με αντιμετωπησουν τωρα βρισκονται σε εναν αιωνιο υπνο σε ενα παγωμενο ταφο!"."Μπορει,αλλα ειχε κανεις απο τους αντιπαλους σου 8.000.0000 Beli Bounty?"Και μου εδειξε το Wanted poster του,για να μου αποδειξει οτι λεει αληθεια.
Back to top Go down
Kuzan Aokiji
Commander
Commander
Kuzan Aokiji


Posts : 132

[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5)   [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeSun 9 May 2010 - 16:16

Η μαχη ηταν ατελειωτη.Καποια στιγμη οι nakama του Higuma προσπαθησαν να επεμβουν στη μαχη."Ωστε μονο ετσι μπορεις να νικησεις καποιον ε?Λοιπον αυτη η μαχη δεν ειναι δικαιη.Την επομενη φορα που θα σε βρω ομως θα εισαι νεκρος.Να εισαι σιγουρος γι αυτο δειλε!"Του ειπα και εφυγα απο την σπηλια.Οι δικοι του κατ'ευθειαν ετραξαν προς το μερος του και προςπαθουσαν να τον σηκωσουν απο το πατωμα.Ειχε τραυματιστει ασχημα αλλα και εγω δεν ειμουν σε καλυτερη κατασταση.Ετσι πηγα στο ξενοδοχειο της πολης για να ξεκουραστω.
Back to top Go down
Kuzan Aokiji
Commander
Commander
Kuzan Aokiji


Posts : 132

[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5)   [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeSun 9 May 2010 - 16:28

Οταν εφτασα στο ξενοδοχειο ο υπευθυνος με αναγνωρησε αμεσως και μου εδωσε το κλειδι για την σουιτα του ξενοδοχειου.Ηταν ενα τεραστιο δωματιο το οποιο ειχε ολες της ανεσεις.κατεβηκα κατω για να παρω κατι να φαω.Οταν εφτασα στο ισογειο ειδα τον αρχηγο της βασης των Marine να συζηταει κατι με τον ιδιοκτητη του ξενοδοχειου.Οταν με ειδε σταματησαν να μιλανε και με χαιρετησε."Χεχεχεχε ποσο χαζος νομιζεις οτι ειμαι?Ξερω τι σχεδιαζεις.Αλλα σου εγκυομαι οτι δεν προκειτε να πετυχεις τιποτα με αυτο παρα μονο την φυλακηση σου η ακομα και τον θανατο σου!"
Back to top Go down
Kuzan Aokiji
Commander
Commander
Kuzan Aokiji


Posts : 132

[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5)   [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeTue 11 May 2010 - 1:07

Ετσι πηρα λιγο φαγητο απο την τραπεζαρια και ανεβηκα παλι πανω στο δωαμτιο μου.Αφου εφαγα,ξαπλωσα λιγακι αλλα προσεξα μην με παρει ο υπνος.Μιας και ειχα μια παραξενη αισθηση οτι κατι προκειται να γινει σημερα το βραδυ.Ειδα ενα πολυ παραξενο ονειρο.Οτι ενω εκανα μια μαχη με ενα ξιφομαχο.Με καρφωνει στο στηθος και βγαινει κανονικα αιμα.Εγω σηκωθηκα απο τον εφιαλτη και παραξενεμενος εκανα μια μικρη δοκιμη και παγωσα ενα βαζο με λουλουδια.Η ιδιοτητα μου δεν ειχε χαθει αλλα αυτο το ονειρο με ανυσηχησε.Ετσι σηκωθηκα και αρχισα να σκεφτομαι τι μπορει να σημαινει το ονειρο.
Back to top Go down
Kuzan Aokiji
Commander
Commander
Kuzan Aokiji


Posts : 132

[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5)   [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeWed 12 May 2010 - 15:07

Παρα τις ατελειωτες ωρες σκεψης δεν καταφερα να το αποκρυπτογραφησω.Ομως ειχα ανυσηχησει πολυ και ετσι δεν μπορουσα να κοιμηθω.Μετα απο λιγο ειδα κατι φωτα να περνανε απο το παραθυρο."Commander Aokiji σε διαταζουμε να βγεις αμεσως εξω."Βγηκα απο το παραθυρο και ειδα τον αρχηγο της τοπικης βασης να περιμενει στην εισοδο του ξενοδοχειου μαζι με πολους δικους του και εναν παρα πολυ ψηλο τυπο ο οποιος δεν εμοιαζε καθολου για marine.
Back to top Go down
Kuzan Aokiji
Commander
Commander
Kuzan Aokiji


Posts : 132

[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5)   [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeWed 12 May 2010 - 15:15

Πηρα το σπαθι μου και κατεβηκα γρηγορα κατω.Βγηκα απο το ξενοδοχειο και σταθηκα μπροστα τους.Αυτοι οπλησαν τα οπλα τους και αρχησαν να με σημαδευουν."Λοιπον,νομιζες οτι θα ανεχομουν τις απειλες σου?Ωρα να πεθανεις!"και αρχησαν να πυροβολουν κατα πανω μου.Οι σφαιρες δεν μου εκαναν τιποτα.Ετσι εβγαλα το σπαθι μου και αρχησα να τους σκοτωνω εναν εναν.καποια στιγμη βρεθηκε ο αρχηγος μπροστα μου.Σηκωσα το σπαθι μου αλλα με σταματησε ο πανυψηλος τυπος.Αρχησαμε να πολεμαμε με τα σπαθια μας.Καποια στγμη αυτος με πετυχε λιγο στον ωμο.Ομως βγηκε αιμα οπως και στο ονειρο."Να παρει πως το εκανες αυτο?!"
Back to top Go down
Kuzan Aokiji
Commander
Commander
Kuzan Aokiji


Posts : 132

[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5)   [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeWed 12 May 2010 - 15:55

"Ειναι γιατι του εδωσα το καινουργιο μου σπαθι!"και διεκρινα πισω απο τον τυπο τον Higuma.Αυτος ηρθε μπροστα και πηρε το σπαθι απο τα χερια του αλλου."Χαχαχαχα με αυτο το σπαθι ειμαι ανικητος.Ειναι φτιαγμενο απο Kairouseki!μου το χαρησε ο φιλος μου απο εδω.Ειπε δειχνοντας τον αρχηγο της βασης των Marine"."Ωραια λοιπον,πιστευω ηρθε η ωρα για την τελικη μαχη.Ενας μπορει να βγει νκητης απο εδω δεν νομιζεις?Χεχεχεχεχε"
Back to top Go down
Kuzan Aokiji
Commander
Commander
Kuzan Aokiji


Posts : 132

[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5)   [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeWed 12 May 2010 - 16:43

Ετσι εβγαλα το σπαθι μου και αρχισαμε να μονομαχουμε.Ηταν αρκετα καλος ξιφομαχος αλλα και παλι εγω ημουν καλυτερος.Οι Marines που ηταν υπο την διαταγη του αρχηγου τους πηγαν να με παγιδεψουν σε ενα διχτυ για να μην μπορω να αμυνθω τις επιθεσεις του Higuma.Εγω ομως εκτοξευω πανω τους παγο και γινονται ολοι τους παγωμενα αγαλματα.Αφησα μονο τον αρχηγο τους για να τον σκοτωσω με τα ιδια μου τα χερια γιατι προδωσε την κυβερνηση.
Back to top Go down
Kuzan Aokiji
Commander
Commander
Kuzan Aokiji


Posts : 132

[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5)   [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeWed 12 May 2010 - 17:27

Η μαχη με τον Higuma ηταν πολυ μεγαλη και δυσκολη.καταφερε να μου κανει πολυ μεγαλη ζημια με το σπαθι απο Kairouseki αλλα δεν καταφερε να αντεξει την απιστευτα χαμηλη θερμοκρασια που ειχε δημιουργθει στο πεδιο της μαχης.Κοιταξα προς το μερος του αρχηγου θυμωμενος.Αυτος φοβηθηκε παρα πολυ και αρχισε να τρεχει.ηταν πολυ χοντρος και αργος για να ξεφυγει ετσι μεσα σε 1 λεπτο τον ειχα πιασει.Τον ριχνω στο εδαφος.Διοικητη Thomas Loneshaft καταδικαζεσε σε θανατο για προδοσια προς την κυβερνηση και για συνεργασια με πειρατες.Rest In Peace.και βγαζω το σπαθι μου και τον αποκεφαλιζω.
Back to top Go down
Kuzan Aokiji
Commander
Commander
Kuzan Aokiji


Posts : 132

[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5)   [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeWed 19 May 2010 - 17:46

Οι υπολοιποι marine επεσαν κατω και παρακαλουσαν να μην τους σκοτωσω."Αφου μετανιωσατε γι αυτο που κανατε σας συγχωρω.Στο κατω κατω εντολες ακολουθουσατε."Τους ειπα και εφυγα απο εκεινο το μερος.Καλεσα τα κεντρικα γραφεια στο Marineford για να τους ενημερωσω οτι ο Commander του Dawn Island καταδικαστηκε σε θανατο.Ετσι συμφωνησαν να στειλουν καπιο νεο και αυστηρο Commander στο νησι για να περιλαβει τους τεμπεληδες marine.Ετσι πηγα στο δασος να κοιμηθω γιατι το δασος απο οτι φαινεται ηταν πολυ πιο ασφαλες απο την πολη.
Back to top Go down
Kuzan Aokiji
Commander
Commander
Kuzan Aokiji


Posts : 132

[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5)   [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitimeThu 20 May 2010 - 21:57

Οταν ξυπνησα.Μυρισα κατι καμμενο.Ετσι σηκωθηκα αμεσως και αρχισα να ψαχνω τι καιγεται.Μετα απο λιγες ωρες καταλαβα οτι η φωτια ερχεται απο το λιμανι.Ετσι ετρεξα προς το λιμανι και πραγματικα εμεινα με ανοιχτο το στομα.Ειδα ολα τα πλοια να καιγονται ταυτοχρονα χωρις καμια εξαιρεση.Ειχα ξαφνιαστει καπως αλλα επρεπε να αναλαβω το θεμα ψυχραιμα.Ετσι παγωσα ολα τα πλοια με αποτελεσμα να σβησουν οι φωτιες."Ποιος μπορει να εκανε κατι τετοιο?Τελος παντον σε λιγες ωρες ο παγος θα εχει χαθει.Ελπιζω οι ζημιες στα καραβια να μην ειναι ανεπανορθοτες...."
Back to top Go down
Sponsored content





[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5)   [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5) Icon_minitime

Back to top Go down
 
[Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [Ολοκληρωμένη]Freezing Justice(part 3)
» [Ανοικτή]The Beginning
» [Ολοκληρωμενη]Freezing Justice(part 2)
» [Ολοκληρωμενη]Freezing Justice(part 4)
» [Ανοικτή] Breaking the bond Part 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
One Piece RPG :: One Piece World :: East Blue Sea :: Dawn Island-
Jump to: