One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 41 on Mon 8 Jul 2019 - 12:21
Latest topics
» eyes eyes no mi
[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitimeby inspecor Fri 27 Dec 2013 - 17:05

» Φλεγὀμενος δράκος
[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitimeby LarsAlexanderson Wed 27 Feb 2013 - 3:40

» aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 11 Jan 2013 - 23:09

» pakiskisgfsdfgsdfgdf
[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:10

» aagsdf gsdfgsdfgs g
[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:08

» John de Devil
[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Vice Admiral Smoker
[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Fenik Fenik no mi
[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 8:49

» steleas tox 4
[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitimeby steleas Tue 13 Mar 2012 - 18:02

» One Piece RPG Scanlation Group
[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitimeby skatopsuxos Thu 29 Dec 2011 - 20:01

» Captain Luffy forum owner here!
[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitimeby Scyther Sun 3 Jul 2011 - 14:50

» Anime: Μια νέα αρχή!
[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitimeby Monkey D. Dragon Sun 19 Jun 2011 - 4:19

» Son.D.Goku
[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitimeby giannisbeast Sun 13 Feb 2011 - 22:58

» Cloud-cloud no mi
[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitimeby StrangMan Wed 9 Feb 2011 - 3:46

» Δυνατότερος Shichibukai
[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitimeby ximen Sun 2 Jan 2011 - 23:03

Σύνδεσμοι
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum

 

 [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai''

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
dimitris.D.tzeik
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 96

[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai''   [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitimeMon 10 May 2010 - 18:10

-συνεχιζεις να με προσβαλεις. θα σε σκοτωσω !!!!!!
-εαν τα καταφερεις...χαχα....πετυχε με πρωτα.
η πληγη μου αρχιζει να ποναει επιδη ο inner self χανει σιγα σιγα τον ελενχο. πρεπει να παρω τον ελενχο και να φυγω οσο ποιο γρηγογα γινετε. δεν θα αντεξω αλλο.
-προσπαθεις να με διωξεις ? τελικα εισαι πολυ χαζος. θα πεθανεις. δεν θα αντεξεις τον πονο.
-ασε με ησυχο. καλα τα πηγες μεχρι τωρα. ασε τον ελενχο σε εμενα. ξερω τι να κανω.
-καλα αφου το θελεις τοσο...καλη επιτυχια. θα τα ξαναπουμε. χεχεχεχε.....
Back to top Go down
dimitris.D.tzeik
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 96

[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai''   [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitimeMon 10 May 2010 - 21:58

φευγει απο τον ελενχο.
-τωρα θα δωσουμε κανονικη μαχη higuma.
-δεν θα το αντεξεις. εισαι τραυματισμενος.
-οι πληγες μου μουδιαζαν χαρη στον inner self. τοση ωρα δεν τις ενιωθα και το σωμα μου συνηθησε. και παλι, θα σε νικησω. δεν εισαι και πολυ δυνατος...απο οτι ειδα.
-πως τολμας μικρε. εας μονομαχησουμε λοιπον.....
Back to top Go down
dimitris.D.tzeik
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 96

[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai''   [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitimeThu 13 May 2010 - 19:31

o higuma ειναι κατω λυποθυμος γεματος αιματα.
-καλη δουλεια zabimaru. τελικα αξιζεις πολλα. θα σε κρατησω για παντα.
δενω το σπαθι στην ζωνη μου και ξεκιναω να περπαταω προς το γκρεμισμενο σπιτι μου. ειμαι πολυ χτυπημενος αλλα αντεχω για λιγο ακομα. ελπιζω να τα καταφερω. το πεδιο μαχης εχει γεμισει νεκρους και λυποθυμους. και παρα πολυ αιμα. καθως περπαταω νιωθω σε μια στιγμη το κεφαλι μου να ποναει. οι πληγες μου αρχιζουν να πονανε περισσοτρρο. εχω χασει ιδη πολυ αιμα. δεν ξερω για ποσο ακομα θα αντεξω. μπορει ακομα και να πεθανω......
Back to top Go down
dimitris.D.tzeik
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 96

[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai''   [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitimeSun 16 May 2010 - 20:36

γονατιζω. η οραση μου αρχιζει να θολωνει. αρχιζω να ζαλιζομαι. το σωμα μου αρχιζει να γινετε ποιο βαρυ. το στηθος μου ποναει. δεν μπορω να κανω αλλο βημα.
-ολα τελειωσαν εδω? τοσο νωρις. δεν μπορω να κουνηθω.
ξαπλωνω ανασκελα. με το ζωρι περνω ανασα.
-μαλλον ολα τελειωσαν εδω. συγνωμμη πατερα, μητερα, αδερφε, miu, παιδια, zabimaru. συγνωμμη για ολα, σας απογοητευσα. επισης ευχαριστω για ολα. αντιο.
κλινω τα ματια......
Back to top Go down
dimitris.D.tzeik
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 96

[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai''   [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitimeSun 16 May 2010 - 22:03

ονειρο....
ξυπναω και βρισκομαι πανω σε ενα βουνο. κοιταω γυρω μου. σηκονομαι επανω. εχω και το σπαθι μαζι μου.
-που ειμαι. τι γινετε εδω? μηπως ειμαι στον παραδεισο? σε αλλο κοσμο? μηπως ειναι ονειρο? δεν ξερω.....δεν καταλαβαινω τιποτα.
ξαφνικα εμφανιζετε ενας πετρινος γιγαντας. περιπου τεσσερα μετρα. φαινετε θυμωμενος.
-τι ειναι αυτο? μαλλον ειμαι σε αλλο κοσμο. πετρινο τερας. οτι ναναι.
μου ορμαει και ξεκιναει με μπουνιες.
-ωστε θελεις μαχη ε? ετοιμος zabimaru. ωρα να τον σπασουμε στο ξυλο.
Back to top Go down
dimitris.D.tzeik
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 96

[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai''   [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitimeMon 17 May 2010 - 3:50

-Howl zabimaru.
τιποτα ομως o zabimaru. ουτε κουνιετε ουτε τεντωνετε.
-zabimaru ειπα Howl. τι επαθες?
βαραει με μπουνια ο γιγαντας. τελευταια στιγμη την αποφευγω κανοντας κολοτουμπα προς τα πλαγια.
-zabimaru τι κανεις? δεν με ακους? επαθες τιποτα? αχ τι λεω ο βλακας. αφου δεν προκειτε να μου απαντησει.
ξαναορμαει ο γιγαντας με μπουνια. την αποφευγω και τον κοβω με το σπαθι στα πλευρα. γυρναει και παει να με βαρεσει μπουνια. βαζω το σπαθι μπροστα και καν αμυνα. αλλα ειναι τοσο δυνατος που με πεταει πισω. σηκονομαι σιγα σιγα και ορμαω με το σπαθι.
-δεν ξερω τι επαθες zabimaru αλλα θα προσπαθησω να τον νικησω μονος μου.....
Back to top Go down
dimitris.D.tzeik
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 96

[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai''   [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 19:13

ορμαω ξανα καταπανω του με το σπαθι. ξεκιναω τα slashes με πολυ δυναμη. τον κοβω πολλες φορες. αλλα με βαραει μια πολυ δυνατη μπουνια στο προσωπο και με πεταει πανω σε εναν βραχο. πεφτω κατω και μου πεφτει και το σπαθι λιγο ποιο μακρια. δεν λυποθυμαω αλλα ο πονος ειναι μεγαλος. δεν ξερω εαν θα το αντεξω πολυ ακομα. με πλισιαζει. ξαφνικα το σπαθι μου αρχιζει να τρεμει. κοκκινηζει ολο. ξαφνικα η λεπιδα γυνετε πνευμα και ερχετε μποστα μου. το πνευμα αρχιζει να περνει μορφη. σχηματιζετε ενας πιθηκος με ουρα φιδιου. μενω κοκαλο.
-τι γινετε εδω. τι εισαι εσυ? εισαι ο zabimaru?
Back to top Go down
dimitris.D.tzeik
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 96

[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai''   [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitimeWed 19 May 2010 - 2:36

γυρναει, με κοιταει και χαμογελαει.
-ναι εγω ειμαι. αυτη την στιγμη κοιμασαι και βλεπεις κατι σαν ονειρο. αναμεσα σε ψευδεστηση και ονειρο. σου φενετε πολυ αληθινο αλλα δεν ειναι. μπορει να πονας και να μπορεις να τραυματιστεις αλλα αυτο δεν εχει καμια σχεση με την πραγματικοτητα.
-και γιατι εισαι εσυ ζωντανο? δεν εχει φαει το σπαθι φρουτο?
-ναι. εχει φαει. να φανταστεις ειμαι πανω απο 400 χρονον. απλος υπαρχω και σαν πνευμα. μπορει να σου φενετε παραξενο αλλα δεν ειναι....
-ουαου. απιστευτο. και γιατι γινετε ολο αυτο. πεθανα ή απλος λυποθυμασα? τι γινετε εδω?
-θα σου τα εξιγισω ολα μολις ομως νικησουμε αυτο τον γιγαντα....
-οκ. εας βαλουμε τα δυνατα μας.....ειναι και αυτος πολυ δυνατος....
Back to top Go down
dimitris.D.tzeik
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 96

[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai''   [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitimeWed 19 May 2010 - 20:54

ο zabimaru ξαναπηγενει στο σπαθι. το περνω και ορμαω. μου ορμαει και ο γιγαντας. αποφευγω την πρωτη του μπουνια και τον κοβω με το σπαθι στο στηθος. παει να με ξαναβαρεσει μπουνια. την αποφευγω πηδοντας πλαγια. πηδαω προς τα πισω.
-zabimaru strench.
τεντονετε το σπαθι και καρφωνω τον γιγαντα στο στηθος. το ξαναφερνω πισω το σπαθι και ορμαω με μεγαλη ταχυτητα κατα πανω του. μου ορμαει και αυτος. παει να με βαρεσει με μπουνια. με μια πολυ γρηγορη κινηση αποφευγω την μπουνια του και του κοβω το χερι. στην συνεχια με ενα πολυ γρηγορο κοψημο του κοβω και το αλλο χερι. με βαραει κεφαλια και με πεταει πισω. σηκονομαι με το ζωρι.
-ετοιμος zabimaru. ωρα να τον αποτελειωσουμε.
ξεκιναω να γυρναω το σπαθι σαν μαστιγειο. αυτος μου ορμαει. μολις πλησιαζει αρκετα το πεταω και τον καρφωνω στην κοιλια. λογο τεραστια ορμης και δυναμης τον κοβω στην μεση. τα κομματια του πεφτουν κατω. επιστρεφει το σπαθι πισω. ο zabimaru περνει μορφη ζωου.
-τωρα θα σου πω τι ακριβως εγινε.....
Back to top Go down
dimitris.D.tzeik
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 96

[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai''   [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitimeThu 20 May 2010 - 17:30

-σε ακουω.
-λοιπον. ο inner self σου χρεισημοποιησε πολυ απο την ενεργια σου οποτε εξαντληθηκες. ο higuma σε χτυπησε πολυ σοβαρα, κοβοντας σε με το σπαθι. με λιγα λογια εχασες πολυ ενεργια και αιμα και εξαντληθηκες παρα πολυ. γιαυτο και επεσες ανεσθητος. αλλα εισαι πολυ τυχερος. σε βρηκαν οι φιλοι σου και σε μαζεψαν. τον higuma και τα τσιρακια του τους επιασαν οι μαριν. οι φιλοι σου σε πηγαν στο σπιτι της Miu. η μητερα της ειναι γιατρος και αυτη την στιγμη σε περιποιητε. οποτε σε περιπου τρεις ωρες θα ξυπνησεις. τι θα κανεις μετα?
-εχω σκοπο να φτιαξω πλοιο και να ξεχυθω στην θαλασσα....εσυ τι νομιζεις. καλο ειναι? θα ηθελες να με ακολουθησεις?
Back to top Go down
dimitris.D.tzeik
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 96

[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai''   [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitimeThu 20 May 2010 - 22:02

-φυσικα και δεν με πειραζει. ειμαι το σπαθι σου και θα σε ακολουθησω παντου. συνεχια θα γινετε αυτο. να ξερεις οτι μπορω και να θυσιαστω για εσενα. και να ξερεις. μπορω να γινομαι δυνατοτερος εαν το θελεις και εσυ. η δυναμη μου προερχετε και απο την ενεργια μου αλλα και απο την ενεργια σου.
-οκ λοιπον, μολις ξυπνησω θα ξεκινησουμε το ταξιδι μας. θα ειμαστε ανικητοι. με την δυναμη σου και την στρατηγικη μου θα ειμαστε πραγματικα ανικητοι. και μια μερα θα γινω ο δυνατοτερος ξιφομαχος και ολοι θα με ξερουν. θα γινω παρα πολυ διασημος. το ονομα μου θα ακουστει σε ολοκλιρο τον κοσμο.
-πολυ καλα ονεορα. θα σε βοηθησω φυσικα να πετυχεις τον στοχο σου. θα ειμαι παντα διπλα σου. οποτε με χρειαζεσε πραγματικα θα ανεβαζω την ενεργια μου και θα σε βοηθαω να ξεπερνας τους κυνδηνους.
-ωραιο αυτο. τωρα το μονο που μενει ειναι να ξυπνησω....
επιστρεφει στο σπαθι. το σηκονω. καθομαι σε εναν βραχο και κλινω τα ματια για να ηρεμησω....περιμενω μεχρι να ξυπνησω.............
Back to top Go down
StoryLine
Moderator
Moderator
StoryLine


Posts : 4
Location : Behind You

[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai''   [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitimeThu 20 May 2010 - 22:27

Σε ξυπνάει απότομα ένας δυνατός αέρας.
Ανοίγοντας τα μάτια σου βλέπεις ενα απόκομμα εφημερίδας και το αρπάζεις.
Διαβάζοντας το διακρίνεις το εξής κείμενο.

"Το μεγαλύτερο τουρνουά δυναμης στο East Blue ξεκίνησε. Ελάτε στη Shell Town για να λάβετε μέρος.
Ο μεγάλος νικητής θα πάρει ώς βραβείο 10.000 belli και τον τίτλο του πρωταθλητή!!!
ΠΡΟΣΟΧΗ: Τα μόνα όπλα που επιτρέπονται είναι σπαθιά!
"



Σημείωση:
  • Το τουρνουά θα κρατήσει 1 βδομάδα. (20-27 Μαιου)
  • Είναι επιλογή σου για το αν θα πάς ή οχι. Δεν σε υποχρεώνει κανείς.
  • Εφόσον αποφασίσεις να πας πρέπει να κάνεις μια ιστορία στο νησί αυτό και να αφιερώσεις τουλάχιστον 7 posts για το τουρνουά.



Όταν το ολοκληρώσεις στείλε μου ένα PM
Back to top Go down
http://www.darklegacycomics.com/
dimitris.D.tzeik
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 96

[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai''   [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitimeFri 21 May 2010 - 13:32

μολις διαβαζω το αρθρο πεταγομαι με χαρα. κοιταω γυρω μου. βλεπω οτι ειναι σε εξωτερικο χωρο. παραξενο. υποτηθετε οτι η μητερα της miu με περιποιουνταν τα τραυματα. κοιταω καλυτερα τρυγυρω μου. τελικα ειμαι στον κηπο του σπιτιου της miu. ανοιγει η πορτα και βγαινει η μητερα της miu και η miu μαζι.
-δεν πρεπει να συκονεσε dimitri. οι πληγες σου ειναι πολυ σοβαρες και δεν εκλισαν ακομα.
-δεν πειραζει. θα αντεξω. παντος ευχαριστω παρα πολυ για την βοηθεια. χωρις εσας θα ειμουν νεκρος.
-δεν κανει τιποτα. αυτη ειναι η δουλεια μου. να γιατρευω τραυματισμενα ατομα. δεν μου ειναι καθολου δυσκολο αλλοστε.
με πλισιαζει η miu και με αγκαλιαζει.
-γιατι το εκανες αυτο? με τρομαξες. νομιζα οτι θα παθενες τιποτα κακο.
-μην φοβασαι καθολου MIu. τα εχω ολα υποελενχο. εχω και το σπαθι να με βοηθαει. αλλα εχω να σας πω κατι σημαντικο. αυτη η εφημεριδα με ξυπνησε. την διαβασα και ειδα οτι εχει εναν διαγωνισμο στην shell town. βασικα τουρνουα ειναι. αποφασησα να παω να παρω μερος. θα ειναι πολυ καλο. αλλοστε αποφασησα να γινω πειρατης. οποτε σε λιγες ωρες απο τωρα θα παρω το καραβι φτιαξω και θα ξεκινησω το ταξιδι μου ως πειρατης....δεν μπορει κανενας να με σταματησει....ειναι το ονειρο μου αυτο....
Back to top Go down
dimitris.D.tzeik
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 96

[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai''   [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitimeFri 21 May 2010 - 17:18

-το σκεφτεσε σοβαρα αυτο? εισαι ακομα πολυ μικρος και δεν ξερεις σχεδον τιποτα για τον εξω κοσμο. ειναι πολυ σκληρα εκει εξω. μπορει ακομα και να πεθανεις.
-δεν το νομιζω. ενας πειρατης δεν φοβαται τον εξω κοσμο. απλος ξεχυνετε στην θαλασσα και αντιμετωπιζει καθε δυσκολια. ετσι λοιπον θα κανω και εγω. δεν θα φοβιθω τιποτα και θα ξεερασω καθε δυσκολια. αλλοστε πειρατης δεν γενιεσε αλα γινεσε....
-εχεις δικειο. δεν μπορουμε να σε σταματισουμε.
η Miu με πλισιαζει με δακρυα. με αγκαλιαζει.
-μην το κανεις αυτο. σε παρακαλω. μην φυγεις απο το νησι.
-δεν γινετε να με σταματησεις μιυ. το εχω παρει αποφαση. δεν θα αλλαξω γνωμη με τιποτα.
Back to top Go down
dimitris.D.tzeik
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 96

[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai''   [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 16:36

-καλα...αφου το εχεις παρει αποφαση δεν μπορω να σε σταματησω. το μονο που μπορω να σου πω ειναι καλη τυχη....και να προσεχεις. η μητερα μου κατι ξερει για τον εξω κοσμο. ηταν γιατρος σε πολλα νησια και ταξιδευε με καραβια.
-ευχαριστω για τα καλα σου λογια μιυ. και φυσικα θα προσεχω. δεν ειμαι κανενα παιδακι για να χασω τον δρομο ή να με ληστεψουν. μπορω να ανταπεξελθω στον εξω κοσμο...πιστευω. λοιπον πρεπει να πηγενω. θα αποχερετησω τα παιδια και στην συνεχια θα παρω μια βαρκα απο το λιμανι και θα ξεκινησω για το επομενο νησι. ξερετε ποιο ειναι?
-ειναι η shell town. εκει οι μαρινς εχουν μια απο τις σπουδαιοτερες και γνωστοτερες βασεις τους. δεν ξερω αλλες πληροφοριες. περασα καποτε απο εκει με την miu. δεν κατσαμε ομως πολυ.
-ναι το θυμαμαι. ολοι εκει ηταν λυπημενοι. εαν θυμαμαι καλα εφτεγε ο αρχηγος της βασης. ηταν αυστηρος ή κατι τετοιο. δεν θυμαμαι πολυ καλα.
-δεν πειραζει. πολυ με βοηθησατε. ευχαριστω και παλι για ολα. ωρα να πηγενω. θα τα ξαναπουμε.
-αντιο. να προσεχεις. και να επιστρεψεις συντομα....
Back to top Go down
dimitris.D.tzeik
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 96

[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai''   [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitimeSun 23 May 2010 - 18:37

βγαινω απο την πορτα και ξεκιναω να προχωραω προς το λιμανι. στον δρομο βλεπω τους δυο φιλους μου να τρεχουν προς τα εμενα.
-dimitri. αναρωσες πολυ γρηγορα τελικα.
-γεια σας παιδια.ουτε εγω το περιμενα να αναρωσω τοσο γρηγορα. τελος παντον...εχω να σας πω κατι....αποφασησα να γινω πειρατης. τωρα ξεκιναω για το λιμανι οπου θα παρω μια βαρκα και θα ξεκινησω για την shell town. ειναι διπλα.
-τι? τελικα αποφασησες να γινεις πειρατης. ειναι πολυ νωρις. δεν θα προπονηθεις καθολου?
-μπα. η προπονηση θα γινετε κατα την δειαρκια του ταξιδιου μου. σας εψαχνα για να σας αποχαιρετισω.
-απο οτι φαινετε δεν μπορουμε να σου αλλαξουμε γνωμη. σωστα?
-ναι σωστα. λοιπον, ξερετε δεν μου αρεσουν οι μεγαλοι αποχαιρετησμοι. οποτε αντιο. να προσεχετε. σας υποσχομαι οτι θα γυρισω γρηγορα.....
-αντιο dimitri. κι εσυ να προσεχεις. ειναι πολυ επικυνδυνα εκει εξω. και να γυρισεις συντομα.
-οκ...αντιο παιδια.
μετα απο λιγα λεπτα φτανω στο λιμανι. εκει εχει μια βαρκα. ανεβαινω και χωρις αλλους αποχαιρετισμους, μονο με δακρυα στα ματια.....ξεκιναω για το επομενο νησι, την shell town......ο πρωτος μου προορισμος.....

ΤΕΛΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ.
Back to top Go down
Sponsored content





[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai''   [Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai'' - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
[Ολοκληρωμένη]Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Pirate-Samurai''
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Dimitris D. Tzeik
» Dimitris D. Tzeik Poster
» [Ολοκληρωμένη] Breaking the bond Part 1
» Dimitris D. Tzeik Skills
» [Ολοκληρωμένη]Dageki Story [Part 2]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
One Piece RPG :: One Piece World :: East Blue Sea :: Dawn Island-
Jump to: