One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

Most users ever online was 41 on Mon 8 Jul 2019 - 12:21
Latest topics
» eyes eyes no mi
[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeby inspecor Fri 27 Dec 2013 - 17:05

» Φλεγὀμενος δράκος
[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeby LarsAlexanderson Wed 27 Feb 2013 - 3:40

» aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 11 Jan 2013 - 23:09

» pakiskisgfsdfgsdfgdf
[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:10

» aagsdf gsdfgsdfgs g
[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:08

» John de Devil
[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Vice Admiral Smoker
[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Fenik Fenik no mi
[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 8:49

» steleas tox 4
[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeby steleas Tue 13 Mar 2012 - 18:02

» One Piece RPG Scanlation Group
[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeby skatopsuxos Thu 29 Dec 2011 - 20:01

» Captain Luffy forum owner here!
[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeby Scyther Sun 3 Jul 2011 - 14:50

» Anime: Μια νέα αρχή!
[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeby Monkey D. Dragon Sun 19 Jun 2011 - 4:19

» Son.D.Goku
[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeby giannisbeast Sun 13 Feb 2011 - 22:58

» Cloud-cloud no mi
[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeby StrangMan Wed 9 Feb 2011 - 3:46

» Δυνατότερος Shichibukai
[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeby ximen Sun 2 Jan 2011 - 23:03

Σύνδεσμοι
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum

 

 [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Empty
PostSubject: [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island   [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeTue 4 May 2010 - 3:27

Επιτελους,εβλεπα μπροστα μου την θαλασσα ξανα.Ειχαμε επιβιωσει απο το Reverse Mountain και μπαιναμε πλεον στην Grand Line.
-Nami,τα καταφεραμε.Περασαμε απο το Reverse Mountain και πλεον το αληθινο ταξιδι τωρα αρχιζει.
-Ναι,Ace.Δεν θα τα καταφερναμε,αν δεν ησουν εσυ.Χαρη στην δυναμη σου περασαμε χωρις να παθουμε τιποτα απο το Reverse Mountain.Το σημειο που πολλοι αλλοι εχασαν το ονειρο τους,και μαζι την ζωη τους.
Τωρα πλεον,εμπαινα στην Grand Line,και θα μπορουσα να πραγματοποιησω το ονειρο μου αλλα και να τηρησω την υποσχεση μου.


Last edited by Portgas D. Ace on Tue 4 May 2010 - 20:33; edited 1 time in total
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island   [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeTue 4 May 2010 - 3:43

Ημασταν παρα πολυ κουρασμενοι και οι δυο.Εγω με δυσκολια κρατουσα ανοιχτα τα ματια μου,ενω η Nami ειχε ηδη κοιμηθει.Δεν μπορουσα να κοιμηθω και εγω,υπηρχαν Sea Kings σε αυτα τα νερα και θα μπορουσαν να μας επιτεθουν οποιαδηποτε στιγμη.
Ανυπομονουσα να βρεθω στο πρωτο νησι της Grand Line και να αντιμετωπισω ακομα πιο δυνατους αντιπαλους απο αυτους που αντιμετωπισα στις αλλες θαλασσες.
Και ενω ειχα βυθιστει στις σκεψεις μου,ξαφνικα ειδα ενα νησι μπροστα μας.Ειχαμε μετακινηθει ελαχιστα αλλα μπορουσα τωρα να διακρινω ενα νησι.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island   [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeTue 4 May 2010 - 3:55

Tελικα αποδειχτηκε εξυπνη κινηση να παρω κουπια στην βαρκα και ακομα πιο εξυπνη να τα σωσω οταν πηγαν να πεσουν στην θαλασσα κατα την διαρκεια του περασματος μας απο το Reverse Mountain.
Πηρα τα κουπια, και αφου σκεπασα με την καπα μου την Nami για να μην κρυωσει ,αν και δεν ειχε καθολου αερα, ξεκινησα να κανω κουπι προς το νησι που ειχα δει μολις.Εκανα κουπι με πολυ γρηγορο ρυθμο και συνεχως πλησιαζα περισσοτερο το νησι.
Η Nami ηταν πολυ ομορφη ενω κοιμοταν,και καθως την εβλεπα μου θυμιζε το φιλι που δωσαμε.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island   [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeTue 4 May 2010 - 4:00

Αυτο το φιλι με εκανε να καταλαβω οτι ημουν ερωτευμενος μαζι της.Δεν ηθελα να το μαθει,γιατι ισως αυτο αντι να μας φερει πιο κοντα ,μπορουσε να ειναι η αιτια να φυγει μακρια μου.
Και ενω σκεφτομουν την Nami,συνεχισα να πλησιαζω ολο και περισσοτερο στο νησι.
Τι νησι να ειναι αραγε?Η Nami μου ειπε οτι στην Calm Belt υπηρχαν δυο νησια,αν θυμομουν καλα.Το ενα ηταν το Impel Down,αλλα το αλλο δεν ηξερα ποιο ειναι.Μαλλον αυτο το νησι που εβλεπα ηταν το δευτερο νησι,γιατι δεν εμοιαζε καθολου με φυλακη.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island   [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeTue 4 May 2010 - 4:06

Αντιθετα,φαινοταν πολυ ωραιο το τοπιο του.Ειχε μια ωραια παραλια με χρυση αμμουδια και ψηλοτερα το νησι ηταν καλλυμενο απο δεντρα.
Συνεχως πλησιαζα στο νησι,με ενα σταθερο ρυθμο αλλα ειχα αρχιζει να κουραζομαι .Ηταν αλλωστε και η κουραση απο το Reverse Mountain που επιβαρυνε την κατασταση μου.
Και ενω πλησιαζα ολο και περισσοτερο,πεταχτηκε απο το πουθενα μπροστα μου ενας Sea King.
Εμοιζε με τεραστιο βατραχο,και ειχε μπλε χρωμα.Φαινοταν να εχει αγριες διαθεσεις αφου βρυχηθηκε πολυ δυνατα.Αυτο εκανε την Nami να πεταχτει απο τον υπνο της.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island   [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeTue 4 May 2010 - 4:14

-Τι εγινε,Ace?ειπε πανικοβλητη η Nami και πεταχτηκε.
Τοτε χωρις εγω να μιλησω,κοιταξε προς τον Sea King.Πανικοβληθηκε ακομα περισσοτερο στο θεαμα του τεραστιου βατραχου.
-Μην φοβασαι,Nami.
Ο τεραστιος μπλε βατραχος ετοιμαστηκε να επιτεθει με το κεφαλι,αλλα ενω ερχοταν προς το μερος μας
Dual Hiken
Και με τα δυο μου χερια εριξα τις φλογες μου στο κεφαλι του,ανοιγωντας μια μεγαλη τρυπα.
Ο Sea King βυθιστικε αργα στον πατο της θαλασσας.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island   [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeTue 4 May 2010 - 4:25

-Με κατατρομαξε ,Ace.
-Δεν χρειαζεται να ανησυχεις Nami.Δεν μπορει να με νικησει ενας Sea King.
Και ενω μιλουσαμε ενα ρευμα,πολυ σπανιο για αυτα νερα,μας παρεσυρε προς το νησι που εβλεπα τοση ωρα .Φτασαμε στην αμμουδια πολυ γρηγορα και κατεβηκαμε.
-Nami,ποιο ειναι αυτο το νησι?
-Ace,αυτο το νησι ειναι απαγορευμενο εδαφος για εσενα.
-Τι εννοεις για μενα?Γιατι ειναι απαγορευμενο για μενα συγκεκριμενα?
Ποιο ειναι αυτο το νησι Nami?
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island   [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeTue 4 May 2010 - 4:35

-Αυτο το νησι λεγεται Amazon Lily,Ace.Ειναι το βασιλειο των Kuja Pirates.
Ειχα ξανακουσει αυτο το πληρωμα αλλα δεν θυμομουν που.
-Και γιατι απαγορευεται να μπω εγω στο νησι και οχι εσυ?
-Γιατι απαγορευονται οι αντρες στο νησι.Μονο γυναικες μπορουν να πατησουν σε αυτο.
Τωρα εβγαινε νοημα,και τωρα θυμομουν που ειχα ξανακουσει αυτο το πληρωμα.Και ηξερα οτι η καπετανιος του πληρωματος αυτου ηταν Shichinukai.Aλλα δεν θυμομουν το ονομα της.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island   [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeTue 4 May 2010 - 4:45

Η Nami συνεχισε να μιλαει για αυτο το πληρωμα.
-Η καπετανιος τους λεγεται Boa Hancock.Και ειναι Shichibukai.
Aυτη ηταν λοιπον,η μοναδικη γυναικα Shichibukai,the Pirate Empress Boa Hancock.Ειχα ακουσει πολλες φημες για αυτην.Ειχε πετυχει να γινει Shichibukai με μια μονο εκστρατεια.
-Πρεπει να ειναι πολυ δυνατη,ετσι δεν ειναι Nami?
-Ναι,ετσι λενε.Ειναι η πιο δυνατη γυναικα που κυκλοφορει ελευθερη.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island   [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeTue 4 May 2010 - 5:02

-Δεν με νοιαζει Nami.Ας κατσουμε εδω να περασουμε το βραδυ,και φευγουμε αυριο.Δεν νομιζω να εχουμε προβληματα με τις γυναικες του νησιου.
-Μακαρι ,Ace.
Αφου ειπαμε αυτα τα λογια και ειχε αρχισει να νυχτωνει σιγα σιγα,ξαπλωσαμε να κοιμηθουμε.Αναψα και μια φωτια με τις δυναμεις μου,η οποια μας ζεσταινε.
Μετα απο αρκετη ωρα ακουσα γυναικειες φωνες να πλησιαζουν.
Πρεπει να ειναι οι αμαζονες απο το νησι ,σκεφτηκα.
-Nami,nami,ψυθιρισα στο αυτι της.Σηκω παμε να κρυφτουμε.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island   [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeTue 4 May 2010 - 19:56

Η Nami,αναστατωμενη οπως ηταν,σηκωθηκε και με ακολουθησε γρηγορα.Ενω τρεχαμε να κρυφτουμε πισω απο ενα θαμνο,παρατηρησα οτι ειχα ξεχασει την φωτια αναμμενη.
Οι φωνες πλησιαζαν ολο και περισσοτερο,ηταν σιγουρα γυναικειες,αλλωστε απαγορευονται οι αντρες στο Amazon Lily.
-Nami,μεινε κρυμμενη,ερχομαι.
Αφησα την Nami στον θαμνο και ετρεξα πισω στην παραλια μας για να σβησω την φωτια.Δεν ξερω αν θα ειχε αποτελεσμα να την σβησω μιας και την ειχαν ηδη δει,αλλα ηταν ο καλυτερος τροπος να μεινουμε κρυφα εδω.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island   [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeTue 4 May 2010 - 20:00

Ετρεξα οσο πιο γρηγορα μπορουσα,ενω ετρεχα ακουσα μια πιο βαρια φωνη να μιλαει και αλλες δυο να απομακρυνονται.
Μαλλον χωριστηκαν,σκεφτηκα.Για μια στιγμη περασε απο το μυαλο μου να εξοντωσω ολες τις Αμαζονες που εψαχναν,αλλα ηταν ριψοκινδυνο,μιας και δεν ηξερα την δυναμη τους.Επιπλεον,ειχαν χωριστει οποτε επρεπε εγω να ψαξω με κινδυνο να φανερωθω στις υπολοιπες.
Μολις εφτασα στην φωτια ,πλησιασα και με τις ιδιοτητες του Mera Mera no Mi,την απορροφησα ,αφηνοντας μονο τις σταχτες απο τα ξυλα που ειχαν καει.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island   [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeTue 4 May 2010 - 20:04

Αφου εσβησα την φωτια και δεν ακουσα κανενα τριγυρω ,ετρεξα μεσα απο τα δεντρα,πισω στο σημειο που ηταν κρυμμενη η Nami.Moλις εφτασα,ενιωσα μεγαλη ανακουφιση που τα καταφερα και συνεχισα προς τον θαμνο.
Ειναι πολυ καλα κρυμμενη η Nami,σκεφτηκα,μιας και ενω ηξερα που ηταν δεν μπορουσα να την δω.Αφου εφτασα στον θαμνο μπηκα απο κατω.
Ομως δεν ηταν εκει η Nami!!
Tι εγινε?Την πηραν οι Αμαζονες του νησιου?Αν ετσι εγινε,τοτε πρεπει να παω και να την παρω πισω,ακομα και αν χρειαστει να νικησω την Boa Hancock.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island   [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeTue 4 May 2010 - 20:08

Aρχισα να ανηφοριζω το δασος,προσπαθωντας να προλαβω την Nami.Ακουσα φωνες μπροστα μου.Πηδηξα σε ενα δεντρο ,αρκετα ψηλοτερο απο τα γυρω του,για να δω ποιος ηταν.
Ηταν η Nami!!Την κρατουσαν δυο γυναικες ,πολυ μεγαλοσωμη ακομα και για αντρα και μια περιπου με ιδιο σωματοτυπο σαν την Nami.
-Αφηστε με να φυγω,σας λεω.Ειμαι μονη μου,δεν ειναι κανεις μαζι μου.
-Αποκλειεται,λες ψεματα.
Μαζι τους ηταν αλλες δυο αμαζονες που περπατουσαν διπλα τους.
-Ειδαμε και εναν αντρα,ειπε η μια απο αυτες.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island   [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeTue 4 May 2010 - 20:12

-Δεν ειναι κανεις μαζι μου,σας λεω.
Οι αμαζονες δεν φανηκαν να ακουν τα λογια της Nami,και συνεχισαν να την τραβανε.
Πρεπει να την σωσω τωρα,ειπα στον εαυτο μου.Πηδηξα απο το δεντρο και ετρεξα προς το μερος τους.
-Θα τα πεις αυτα και στην Αυτοκρατειρα μας.Αν σε πιστεψει θα φυγεις,αλλιως θα γινεις πετρα,οπως ολοι αυτοι που την αντιμετωπιζουν.
Τι ειδους δυναμη ηταν αυτη που ελεγαν?Μαλλον φρουτο του διαβολου,σκεφτηκα.Πρεπει να ναι πολυ δυνατη,αν εχει και Haki τοτε δεν θα μπορεσω να την αντιμετωπισω.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island   [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeTue 4 May 2010 - 20:16

-Αφηστε την ησυχη,φωναξα στις αμαζονες.
Αυτες μολις με ακουσαν τρομαξαν και γυρισαν αμεσως προς το μερος μου με τεντωμενα τα τοξα τους.
-Αφηστε την,εμενα ψαχνετε.
-Ποιος εισαι εσυ?
-Portgas D. Ace.αφηστε την,ειπα.
Οι αμαζονες εδειχναν σοκαρισμενες στην θεα ενος αντρα και ψυθιριζαν μεταξυ τους,ποσο περιεργοι ειναι οι αντρες.
-Απαγορευονται οι αντρες στο νησι.
-Δεν εχω σκοπο να μεινω,θα φυγω το συντομοτερο.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island   [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeTue 4 May 2010 - 20:20

-Δεν εχει σημασια αν μεινεις ή οχι.Αν ενας αντρας πατησει μια φορα το ποδι του στο Amazon Lily,τοτε πρεπει να πεθανει.Αυτη ειναι η τιμωρια.
-Δεν εχω σκοπο να πεθανω εδω.Στο ηλιθιο νησι σας,επειδη πατησα σ'αυτο.
Οι αμαζονες αφησαν την Nami δεμενη, και αρχισαν να ριχνουν μετα τοξα τους.Το πρωτο βελος εσκασε στο δεντρο πισω μου,και το διελυσε.
Τι ειδους βελη ειναι αυτα?Δεν φαινονται φυσιολογικα,δεν μπορει ενα απλο βελος να το κανει αυτο.
Ετρεχα αποφευγωντας τα βελη τους,αν και δεν ηξερα αν μπορουν να με βλαψουν.Δεν ειχα ομως την διαθεση να το ρισκαρω.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island   [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeTue 4 May 2010 - 20:24

Αν συνεχιζα ετσι,καποια στιγμη θα με πετυχαιναν και τοτε ποιος ξερει τι θα παθαινα.Επρεπε να αντεπιτεθω,αλλιως ημουν χαμενος.
Higan
Πηδηξα στον αερα και χρησιμοποιωντας και τα δυο μου χερια,σαν πιστολια αρχισα να ριχνω φλεγομενες σφαιρες προς το μερος τους.
Οι αμαζονες,στην προσπαθεια τους να τις αποφυγουν,επεσαν κατω.Κρυφτηκα πισω απο ενα δεντρο,δεν θα ειχα προβλημα να τις νικησω αλλα αν δεν ηταν αναγκη δεν θα το εκανα.
-Δωστε μου την Nami και θα φυγω.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island   [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeTue 4 May 2010 - 20:28

-Θα πεθανεις εδω,αντρα.ειπε μια μεγαλοσωμη αμαζονα.
-Δεν μπορειτε να με νικησετε,δεν το καταλαβαινετε?
-Τοτε θα αρκει να σε καθυστερησουμε μεχρι να γυρισει η Boa Hancock-sama απο το ταξιδι της.
-Δεν θα περιμενω τοσο.Συγνωμη που σας απογοητευω.
Hibashira
Εριξα το κυμα φωτιας προς το μερος τους,καιγωντας ολα τα δεντρα στο περασμα του και ανοιγωντας δρομο για την Nami.
Οι αμαζονες ειχα καποια ελαφρα εγκαυματα αλλα τιποτα σοβαρο.
-Συγνωμη αλλα θα φυγω.Δωστε χαιρετισματα στην Boa Hancock.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island   [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeTue 4 May 2010 - 20:33

Πηρα την Nami στην αγκαλια μου και ετρεξα προς την ακτη.Μετα απο λιγα λεπτα,ειχα φτασει στην παραλια.
-Nami,παμε να φυγουμε.Δεν θελω να πολεμησω αλλον εναν Shichibukai τοσο γρηγορα.
-Εχεις δικιο Ace.Ακομα εχεις τις πληγες απο τον Donflamingo.Καλυτερα να μην το ρισκαρεις.
Βαλαμε την βαρκα στην θαλασσα,και ανοιξαμε το πανι.Ομως οπως συνηθως δεν ειχε καθολου αερα,οποτε αναγκαστηκα να κανω κουπι οσο πιο γρηγορα μπορουσα για να απομακρυνθουμε απο το νησι.
Back to top Go down
One Piece
Admin
Admin
One Piece


Posts : 433
Location : Hell

[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island   [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitimeTue 4 May 2010 - 20:57

Το πρώτο σου post Yesterday at 22:27
Το τελευταίο σου post Today at 15:33
Το τελευταίο σου post έγινε 12 ώρες αργότερα απ'το πρώτο.


Υπάρχει ένας κανόνας που λέει...
Quote :
[...]
.Η δεύτερη περίπτωση,είναι αν είσαι στην Grand Line/Calm Belt/White Sea θα πρέπει η ιστορία σου να τηρεί όλα τα προηγούμενα,δηλαδή να αποτελείται από 20 posts των (τουλάχιστον) τεσσάρων γραμμών,και πριν την φυγή σου απ'το νησί θα πρέπει να έχουν περάσει τουλάχιστον 24 ώρες απ'το πρώτο σου post στο συγγεκριμένο νησί.Και φυσικά και εδώ θα πρέπει να περιμένεις πέντε (5) ώρες απ'το τελευταίο σου post για να ξεκινήσεις την ιστορία σου στο επόμενο νησί.

Δεν θα σου υποβάλλω κάποια ποινή απλά απ'την επόμενη ιστορία σου να προσέχεις!

Ο Διαχειριστής,
One Piece
Back to top Go down
https://rpg-onepiece.rpg-board.net
Sponsored content





[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island   [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island Icon_minitime

Back to top Go down
 
[Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» East Blue - Local Island Shop - Island Of Rare Animals
» East Blue - Local Island Shop - Gecko Island
» East Blue - Local Island Shop - Commi Island
» Grand Line - Local Island Shop - Jaya Island
» East Blue - Local Island Shop - Dawn Island

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
One Piece RPG :: One Piece World :: Calm Belt :: Amazon Lily-
Jump to: