One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

Most users ever online was 41 on Mon 8 Jul 2019 - 12:21
Latest topics
» eyes eyes no mi
[Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Icon_minitimeby inspecor Fri 27 Dec 2013 - 17:05

» Φλεγὀμενος δράκος
[Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Icon_minitimeby LarsAlexanderson Wed 27 Feb 2013 - 3:40

» aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
[Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 11 Jan 2013 - 23:09

» pakiskisgfsdfgsdfgdf
[Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:10

» aagsdf gsdfgsdfgs g
[Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:08

» John de Devil
[Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Vice Admiral Smoker
[Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Fenik Fenik no mi
[Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 8:49

» steleas tox 4
[Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Icon_minitimeby steleas Tue 13 Mar 2012 - 18:02

» One Piece RPG Scanlation Group
[Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Icon_minitimeby skatopsuxos Thu 29 Dec 2011 - 20:01

» Captain Luffy forum owner here!
[Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Icon_minitimeby Scyther Sun 3 Jul 2011 - 14:50

» Anime: Μια νέα αρχή!
[Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Icon_minitimeby Monkey D. Dragon Sun 19 Jun 2011 - 4:19

» Son.D.Goku
[Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Icon_minitimeby giannisbeast Sun 13 Feb 2011 - 22:58

» Cloud-cloud no mi
[Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Icon_minitimeby StrangMan Wed 9 Feb 2011 - 3:46

» Δυνατότερος Shichibukai
[Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Icon_minitimeby ximen Sun 2 Jan 2011 - 23:03

Σύνδεσμοι
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum

 

 [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew]

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
avaton
Supernova
Supernova
avaton


Posts : 791

[Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew]   [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Icon_minitimeFri 7 May 2010 - 2:31

Άρχισε να ψάχνει τα ρούχα του μήπως βρει κάτι...Δεν υπήρχε κάτι όμως.Ξαφνικά κόλλησε το βλέμμα του και άρχισε να κάνει κινήσεις με τρομερή ταχύτητα λες και κάποιος του είχε βάλει χρονοδιακόπτη.Κλότσησε το πιστόλι μακριά,επειδή ήταν ακόμα στο δεξί του χέρι.Και άρχισε να τον γδήνει όσο πιο γρήγορα μπορούσε....
Ήθελε να δει αν είχε στο σώμα του κάποιο τατουάζ από κάποια οργάνωση πριν αρχίσει η αποσύνθεση του.Το υγρό που έβαλε ο Jekins μέσα στο σώμα αυτού του άντρα,ήταν μια ιδική ουσία φτιαγμένη από τον Jekins.Την αποκαλεί,Flash Rot.Όταν ισχορήσει σε ένα σώμα,ξεκινάει την αποσύνθεση του ενώ ακόμα είναι ζωντανό.Το αποτέλεσμα είναι φρικτοί πόνοι και αιμοραγίες από παντού.Όταν το θύμα πεθάνει τότε η αποσύνθεση του γίνετε 1000 φορές πιο γρήγορα απ'το κανονικό!
Back to top Go down
https://rpg-onepiece.rpg-board.net/
avaton
Supernova
Supernova
avaton


Posts : 791

[Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew]   [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Icon_minitimeFri 7 May 2010 - 15:34

Τελικά βρήκε στον θώρακα του ένα τατουάζ απ'την οργάνωση του Donflamingo! Μα τι δουλεία έχει ένα τσιράκι του Donflamingo εδώ.Δεν νομίζω να έκανε αυτός την δολοφονία γιατί πέρασαν πολλές μέρες από τότε που δολοφονήθηκε ο Roberto.Είμαι σίγουρος για αυτό! Και επιπλέον όλη αυτή η άμμος με προβληματίζει,αλλά θα μπορούσε να μην είναι κάτι σημαντικό.Πήρα στα χέρια μου το Den Den Mushi αλλά ήταν νεκρό.ΓΑΜΩΤΟ. Ανέβηκε στο Engine Boat και κατευθύνθηκε προς το Shell Town!
Back to top Go down
https://rpg-onepiece.rpg-board.net/
avaton
Supernova
Supernova
avaton


Posts : 791

[Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew]   [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Icon_minitimeFri 7 May 2010 - 15:50

Φτάνωντας στο Shell Town,αναζήτησε τον Morgan κατευθείαν.Όταν ρώτησε για την τοποθεσία του,του είπαν πως είναι στο νοσοκομείο σε κόμμα και για την κατάσταση σου ευθύνεται ο avaton.
Οπότε πρέπει να βρει κάποιον άλλον τρόπο για να συλλέξει πληροφορίες για τον χαμό του φίλου του,Roberto!Πήγε αγόρασε ένα Den Den Mushi και κάλεσε τον avaton.Του είπε τι συναίβει και πως θα αργούσε λίγο παραπάνω να βρει ένα καλό πλοίο.Στην συνέχεια κάλεσε τον Dragon...
Back to top Go down
https://rpg-onepiece.rpg-board.net/
avaton
Supernova
Supernova
avaton


Posts : 791

[Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew]   [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Icon_minitimeFri 7 May 2010 - 21:43

-Έλα Dragon,πριν μου επιτέθηκε ένας τύπος γι'αυτό κόπηκε έτσι η συνομιλία μας...
-Το κατάλαβα γιατί άκουσα έναν κρότο σαν πυροβολισμό λίγο πριν κοπεί η γραμμή! Είσαι καλά;
-Ναι δεν ήταν τίποτα το σπουδαίο.Αλλά αυτός ο τύπος είχε κάτι πάνω του που με παραξένεψε ιδιαίτερα....
-Τι ήταν αυτό;
-Είχε ένα τατουάζ με το σήμα του Donflamingo!
-Αυτός πάλι...
-Δεν νομίζω να είναι αυτός όμως πίσω απ'την δολοφονία του Roberto!
-Τότε ποιον υποπτεύεσαι;
Back to top Go down
https://rpg-onepiece.rpg-board.net/
avaton
Supernova
Supernova
avaton


Posts : 791

[Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew]   [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Icon_minitimeFri 7 May 2010 - 22:25

-Δεν έχω κάποιον συγκεκριμένο.Πάντως μέσα στο εργοστάσιο υπήρχε άμμος.Αυτή η άμμος οδηγούσε στο πτώμα του Roberto και τριγύρω δεν υπήρχε πουθενά αλλού άμμος.
-Ήταν θαλάσσια άμμος;
-Οχι,ήταν χοντρή άμμος ερήμου.
-Κατάλαβα θα το ερευνήσω,αν βρεις κάτι άλλο απλά ενημέρωσε με αμέσως!
-Μάλιστα!
-Να με κρατάς ενήμερο!
-Μια στιγμή!
-Πες μου...
-Ποιοι άλλοι σκοτώθηκαν...;
Back to top Go down
https://rpg-onepiece.rpg-board.net/
avaton
Supernova
Supernova
avaton


Posts : 791

[Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew]   [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Icon_minitimeSat 8 May 2010 - 21:20

Όταν άκουσε τα ονόματα ο Jekins δεν λυπήθηκε...Όχι.Απλά εξωργήστηκε!
-Μπάσταρδοι! Θα τους σκοτώσω όλους!
Έκλεισε την συνομιλία με τον Dragon απότομα και κάλεσε ξανά τον avaton.
-Έλα avaton.Με ακούς;
-Ναι,έγινε κάτι καινούριο;
Του είπε αυτά που άκουσε....
-Δεν πιστεύω να σε πειραζεί αν αντί να αγοράσω το πλοίο,κάνω μια μαζική δολοφονία και το κλέψω ε;
-Χαχα,όχι καθόλου φίλε μου! Εκτονώσου!
Back to top Go down
https://rpg-onepiece.rpg-board.net/
avaton
Supernova
Supernova
avaton


Posts : 791

[Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew]   [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Icon_minitimeSat 8 May 2010 - 23:35

Ο Jekins ήταν λίγα μέτρα πιο πέρα απ'το ιατρείο στο οποίο νοσηλεύεται ο Morgan.Μπήκε μέσα,σκότωσε όποιον φύλακα προσπάθησε να του εμποδίσει τον δρόμο και πήγε στο δωμάτιο του Morgan.Ξεκίνησε να τον ρωτάει διάφορα ενώ ήταν εξοργισμένος αλλά ήταν αδύνατον για τον Morgan να απαντήσει αφού η κατάσταση του είναι κοματώδης.Άρχισε να τον βαράει μπουνιές λοιπόν,ώσπου έλιωσε το κρανίο του...Τώρα είναι νεκρός!!!Βγαίνοντας έξω οι πολίτες τον κοιτούσαν τρομοκρατημένοι.Κατευθύνθηκε στο λιμάνι όπου είχε αφήσει το Engine Boat του! Ήξερε πως εδώ δεν υπάρχουν άλλα εργοστάσια πλοία,άρα το μόνο που είχε να κάνει ήταν να πάει σε ένα διπλανό νησάκι.Στο Gecko Island....
Back to top Go down
https://rpg-onepiece.rpg-board.net/
avaton
Supernova
Supernova
avaton


Posts : 791

[Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew]   [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Icon_minitimeSat 8 May 2010 - 23:46

Πίσω στο Loguetown

Ο avaton συνεχίζει να είναι ξαπλωμένος στην αμμουδιά.Η αίμα κάθετε και κοιτάει την πλάτη του χαμογελώντας...Ο avaton σκέφτεται..."Δεν πρόκειται να αφήσω κάποιον σαν τον Smoker ζωντανό γιατί στο μέλλον θα είναι μια απ'τις μεγαλύτερες απειλές για το σχέδιο μου."
Σηκώθηκε απότομα με τα δύο του χέρια και κοίταξε το κενό...

Quantum Personality:
-Θα του ζητήσω να αλλάξει παράταξη και να μπει στο πλήρωμα μας.
-Αν δεν δεχτεί όμως;
-Θα τον σκοτώσω!
-Παλαιότερα δεν σκότωνες ανθρώπους που δεν κάνουν κατάχρηση της δικαιοσύνης....
-Είναι προφανές οτι δεν είμαι ο ίδιος!!!! ΧΑΧΑΧΑ!
Back to top Go down
https://rpg-onepiece.rpg-board.net/
avaton
Supernova
Supernova
avaton


Posts : 791

[Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew]   [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Icon_minitimeSun 9 May 2010 - 1:25

Ξαφνικά η Emma βλέπει τον avaton να σηκώνεται και να τρέχει με μανία.Τόσο γρήγορα που δεν υπήρχε περίπτωση να τον πρόφτανε! Κατευθυνόταν προς την πόλη.Η Emma δεν έκανε βήμα,είχε σοκαριστεί! Πως μπορεί στην κατάσταση του να τρέχει τόσο γρήγορα και χωρίς πρόβλημα;
-AVATON!!!!!
-ΕΛΑ;
-ΠΟΥ ΠΑΣ;
-ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΜΕ ΤΟΝ SMOKER!

"Μα τι κάνει; Πάει να σκοτώθει;"
Άρχισε και η Emma να βαδίζει γρήγορα μερικές δεκάδες μέτρα από πίσω του...
Back to top Go down
https://rpg-onepiece.rpg-board.net/
avaton
Supernova
Supernova
avaton


Posts : 791

[Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew]   [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Icon_minitimeSun 9 May 2010 - 1:32

Όταν μπήκε μέσα στην πόλη,όλοι του φώναζαν και απαιτούσαν να φύγει απ'την πόλη τους.Κατευθύνθηκε εκεί όπου υπήρχε ο περισσότερος κόσμος.Λογικά εκεί θα είναι ο Smoker...Ήταν ένα κτήριο με πολλά φώτα.Μπήκε μέσα ορμώντας.Έσφαξε τον κάθε άνθρωπο που βρέθηκε μπροστά του χωρίς έλεος και περιττές σκέψεις.Έφτασε στο δωμάτιο όπου ήταν ο Smoker.Είχε ανακτήσει κιόλας τις αισθήσεις του...
-Πολύ εντυπωσιακό που βρήκες κιόλας τις αισθήσεις σου!!!
-Πως έχασα; Νόμιζα οτι είχες νικηθεί...
-Υπάρχουν και αστάθμητοι παράγωντες που ένας νοήμον δεν πρέπει να παραβλέπει!
Ο Smoker τον κοίταξε με θυμό.Εκείνη την ώρα μπήκε η Emma μέσα στο δωμάτιο.Ήταν γεμάτη με σταγόνες αίματος.Ο avaton όταν την είδε σχεδόν τρόμαξε.Βγήκε απ'το δωμάτιο και κοίταξε στον διάδρομο! Τα πτώματα ήταν διπλάσια.... "Emma είσαι απίθανη,σκότωσες περίπου στα 30 άτομα τόσο αθόρυβα...." σκέφτηκε ο avaton....
Back to top Go down
https://rpg-onepiece.rpg-board.net/
avaton
Supernova
Supernova
avaton


Posts : 791

[Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew]   [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Icon_minitimeSun 9 May 2010 - 1:37

Την στιγμή που κοιτούσε ο avaton απ'τον διάδρομο ο smoker όρμηξε πάνω του να τον καρφώσει στην πλάτη με το Jutte του.Η Emma εύκολα όμως του προκάλεσε έναν γερό νευρόπονο στον εγκέφαλο και ο Smoker έπεσε κάτω.Η Emma όμως ήταν φανερά κουρασμένη.Σήμερα είχε χρησιμοποιήσει πολλές απ'τις δυνάμεις της.Ο avaton γύρισε ακαριαία να δει τι συναίβει.Κλότσησε τον Smoker με δύναμη διαγώνια προς το ταβάνι.Η οροφή του σπιτιού γκρεμίστηκε και ο Smoker προσγιώθηκε κάπου στο κέντρο της πόλης.Χωρίς ενδιασμούς ο avaton μεταμορφώθηκε σε θηρίο και πέταξε προς το μέρος αυτό με την Emma στην πλάτη του...
Back to top Go down
https://rpg-onepiece.rpg-board.net/
avaton
Supernova
Supernova
avaton


Posts : 791

[Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew]   [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Icon_minitimeSun 9 May 2010 - 15:32

Η μάχη που ακολούθησε ήταν ιδιαίτερα βίαιη.Το μέρος είχε γεμίσει αίματα.Όχι μόνο τα δικά μου και του smoker αλλά και τον περαστικών.Ο Smoker ήταν πεσμένος στο πάτωμα ακροτηριασμένος.Εγώ ήμουν γονατισμένος και αίματα έτρεχαν από παντού.Μετά από δύο λεπτά ήρθαν γιατροί και με φόβο πήραν τον smoker μαζί με τα ακροτηριασμένα μέλη του."Ξέρω δεν έχει ξεψυχήσει ο smoker αλλά αν περάσουν λίγα λεπτά ακόμα θα είναι πολύ αργά." Η Emma ήρθε με αγκάλιασε και σιγά σιγά με κουβάλησε μέχρι το ξενοδοχείο.Μόλις φτάσαμε εκεί με φόβο ο ιδιοκτήτης και ο υπάλληλος άρχισαν να τρέχουν.Το ίδιο έκαναν και όλοι οι πελάτες του ξενοδοχείου...
Back to top Go down
https://rpg-onepiece.rpg-board.net/
avaton
Supernova
Supernova
avaton


Posts : 791

[Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew]   [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Icon_minitimeSun 9 May 2010 - 16:33

Μου έβαλε επίδεσμο σε όλα τα τραύματα και λίγο φάρμακο από μια αμπούλα,η οποία θα ήταν του Jekins,λογικά...Μετά έχασα τις αισθήσεις μου ή κοιμήθηκα...Η κούραση μου ήταν εμφανής.Τον ελέγχο του σώματος μου τον είχε πάρει κάποιος άλλος avaton....Υπό κανονικές συνθήκες δεν θα είχα την δύναμη να δώσω μια τέτοια μάχη...

H Emma μετά από λίγο ξάπλωσε δίπλα στον avaton,χωρίς να κοιμηθεί.Ήθελε να κοιτάει συνεχώς πως πάει η υγεία του.Έτσι πέρασε όλη η νύχτα...
Back to top Go down
https://rpg-onepiece.rpg-board.net/
avaton
Supernova
Supernova
avaton


Posts : 791

[Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew]   [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Icon_minitimeSun 9 May 2010 - 19:28

Όταν ξύπνησα άργησε το μυαλό να επανέλθει και κοιτούσα σαν χαζός γύρο μου.Στο δωμάτιο δεν ήταν κανείς!Έξω ήταν μέρα αλλά οι κουρτίνες ήταν κατεβασμένες.Τώρα που κοιτάω καλύτερα το δωμάτιο δεν μου φαίνεται γνώριμο.Δεν είναι αυτό το δωμάτιο του ξενοδοχείου.Και επιπλέον το δωμάτιο κουνιέται.Λες και.... Ξαφνικά ανοίγει η πόρτα και μπαίνει μέσα η Emma!
-Avaton,επιτέλους βρήκες τις αισθήσεις σου; Είσαι σε κόμμα για περίπου 1 μήνα.Ανησυχούσα πάρα πολύ!
-Που είμαστε;
-Στο νέο μας πλοίο!
-Πλοίο; Θέλω να το δω!
-Οχι δεν μπορείς να σηκωθείς μόνος σου περίμενε!
Εγώ προσπάθησα να σηκωθώ μόνος μου και έπεσα κατευθείαν στο πάτωμα.Με σήκωσε η Emma και με την βοήθεια της βγήκα στο κατάστρωμα!
-Καπετάνιε μόλις φτάσαμε στο Ilusia!!!! Είπε ο Jekins χαμογελώντας...

ΤΕΛΟΣ PART 12 - Justice Pirates Crew
Back to top Go down
https://rpg-onepiece.rpg-board.net/
Sponsored content





[Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew]   [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew] - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
[Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew]
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» [Ολοκληρωμενη]Freezing Justice(part 2)
» [Ολοκληρωμενη]Freezing Justice(part 4)
» [Ολοκληρωμένη]Freezing Justice(part 1)
» [Ολοκληρωμένη]Freezing Justice(part 3)
» [Ολοκληρωμένη]Dageki Story [Part 1]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
One Piece RPG :: One Piece World :: East Blue Sea :: Logue town-
Jump to: