One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

Most users ever online was 41 on Mon 8 Jul 2019 - 12:21
Latest topics
» eyes eyes no mi
[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeby inspecor Fri 27 Dec 2013 - 17:05

» Φλεγὀμενος δράκος
[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeby LarsAlexanderson Wed 27 Feb 2013 - 3:40

» aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 11 Jan 2013 - 23:09

» pakiskisgfsdfgsdfgdf
[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:10

» aagsdf gsdfgsdfgs g
[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:08

» John de Devil
[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Vice Admiral Smoker
[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Fenik Fenik no mi
[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 8:49

» steleas tox 4
[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeby steleas Tue 13 Mar 2012 - 18:02

» One Piece RPG Scanlation Group
[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeby skatopsuxos Thu 29 Dec 2011 - 20:01

» Captain Luffy forum owner here!
[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeby Scyther Sun 3 Jul 2011 - 14:50

» Anime: Μια νέα αρχή!
[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeby Monkey D. Dragon Sun 19 Jun 2011 - 4:19

» Son.D.Goku
[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeby giannisbeast Sun 13 Feb 2011 - 22:58

» Cloud-cloud no mi
[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeby StrangMan Wed 9 Feb 2011 - 3:46

» Δυνατότερος Shichibukai
[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeby ximen Sun 2 Jan 2011 - 23:03

Σύνδεσμοι
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum

 

 [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land

Go down 
AuthorMessage
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Empty
PostSubject: [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land   [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeSun 16 May 2010 - 0:53

Ημουν ενθουσιασμενος με το νεο μας πλοιο,το Burning Spadille.Ο Franky ειχε κανει καταπληκτικη δουλεια και το πλοιο ξεπερνουσε ακομα και την φαντασια μου.Ημασταν ετοιμοι να φυγουμε απο Drum Island με προορισμο την χωρα της Vivi,την Arabasta.
-Franky,πριν φυγω εχω να σου κανω μια προταση.Θες να με ακολουθησεις στο ταξιδι μου ως επισκευαστης του πλοιου,και μελος των Spade Pirates?
-Ace,δεν εχω διαθεση να γινω πειρατης.Ποτε δεν ηθελα να γινω πειρατης,αλλα εσυ εισαι διαφορετικος απο τους αλλους καπετανιους.Θα ηταν τιμη μου να σε ακολουθησω στο ταξιδι σου.


Last edited by Portgas D. Ace on Mon 17 May 2010 - 5:54; edited 1 time in total
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land   [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeSun 16 May 2010 - 18:53

-Ωραια...Οποτε Franky εισαι το πρωτο νεο μελος των Spade Pirates.
-Supeeeerrrr....φωναξε ο Franky και πηρε μια περιεργη σταση.
-Αχαχαχαχα....Λοιπον,Nami ,Franky,εισαστε ετοιμοι για το ταξιδι στην Arabasta?
-Ναι Captain Ace,ειπαν με μια φωνη.
Φυγαμε απο το Drum Island,με το Burning Spadille.Σε ολη τη διαρκεια του ταξιδιου ο Franky μου εδειχνε τα κολπα του πλοιου και τις ανεσεις που μας προσεφερε.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land   [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeSun 16 May 2010 - 21:38

H Nami βρισκοταν συνεχως στο τιμονι και κατευθυνε το πλοιο,μη κρυβοντας την χαρα της για το νεο μας πλοιο.
-Ace,δεν σου εδειξα ακομα το μεγαλυτερο οπλο του πλοιου.
-Τι εννοεις Franky?
Kαι ενω προχωρησαμε προς το μπροστινο μερος του πλοιου για να μου δειξει ο Franky το μεγαλυτερο οπλο του πλοιου,μπροστα μας βρεθηκε ενας στολος απο περιπου δεκα πλοια στην σειρα.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land   [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeSun 16 May 2010 - 21:42

-Ace,ειναι Ναυτικοι?
-Oχι Nami.Baroque Works,αυτοι ειναι.Εχουν το σημα τους στα πανια.
Απο τα πλοια ακουγονταν ζητωκραυγες και σφυριγματα.
-Θα σε σκοτωσουμε Fire Fist και θα παρουμε προαγωγη!!Θα γινουμε ολοι πλουσιοι!!!
Ο Franky με χτυπησε στον ωμο.
-Τι εγινε Franky?
Ειχε φερει ενα κιβωτιο με cola.Εβγαλε πεντε μπουκαλια και τα αδειασε σε μια υποδοχη πανω απο τον φλεγομενο φοινικα που βρισκοταν στην πλωρη.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land   [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeSun 16 May 2010 - 21:48

Το στομα του πελωριου φλεγομενου φοινικα ανοιξε,αποκαλυπτωντας ενα κανονι.
-Τι ειναι αυτο Franky??
-Ειναι κανονι.Συνδυαζει την υψηλη πιεση του αερα και την φλογα.Οι cola που εβαλα θα δωσουν την πιεση,εσυ πρεπει να βαλεις την φλογα.
-Τι πρεπει να κανω?
-Ριξε τις φλογες σου εδω,και μου εδειξε την υποδοχη που ειχε ριξει την cola.
Εριξα τις φλογες μου μεσα στην υποδοχη.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land   [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeSun 16 May 2010 - 21:56

Aπο το κανονι εκτοξευχθηκε μια πορτοκαλι ακτινα,η οποια οσο περισσοτερη δυναμη εβαζα στις φλογες μου μεγαλωνε.Η ακτινα περασε μεσα απο ολα τα πλοια με τεραστια ευκολια,βυθιζοντας τα ,το ενα μετα το αλλο.
-Franky,καταπληκτικο.Το κανονι ειναι πολυ δυνατοτερο απο οτι εχω δει μεχρι τωρα.
-Ναι ειναι παρα πολυ δυνατο,αλλα χρειαζεται τις φλογες σου και τις cola μου.Εχω περιπου 1000 μπουκαλια,οποτε δεν θα εχουμε προβλημα.
-Οποτε ,Nami,μεγιστη ταχυτητα για Arabasta.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land   [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeMon 17 May 2010 - 1:38

Mετα απο αρκετες ωρες ταξιδιου,και αφου αποκοιμηθηκα στην πλωρη,φτασαμε στο λιμανι της Arabasta.Αφου ξυπνησα,αφησαμε το πλοιο σε μια ακτη αρκετα μακρια απο το λιμανι,κρυμμενο για να μην τον βρουν οι Marines.
Αφησαμε το πλοιο,και αρχισαμε να περπαταμε προς την Alubarna,την πρωτευουσα της Arabasta.Εκει θα βρισκοταν o Crocodile,oπως μου ειχε πει η Vivi.Μπροστα μας υπηρχε μια ατελειωτη ερημος και θα ηταν πολυ δυσκολο να την διασχισουμε με τα ποδια.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land   [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeMon 17 May 2010 - 1:39

Mετα απο αρκετες ωρες ταξιδιου,και αφου αποκοιμηθηκα στην πλωρη,φτασαμε στο λιμανι της Arabasta.Αφου ξυπνησα,αφησαμε το πλοιο σε μια ακτη αρκετα μακρια απο το λιμανι,κρυμμενο για να μην τον βρουν οι Marines.
Αφησαμε το πλοιο,και αρχισαμε να περπαταμε προς την Alubarna,την πρωτευουσα της Arabasta.Εκει θα βρισκοταν o Crocodile,oπως μου ειχε πει η Vivi.Μπροστα μας υπηρχε μια ατελειωτη ερημος και θα ηταν πολυ δυσκολο να την διασχισουμε με τα ποδια.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land   [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeMon 17 May 2010 - 1:42

Ευτυχως βρηκαμε ενα καραβανι με καμηλες,και ενω αρχικα δεν ηθελαν να μας δωσουν καμια,τελικα μας παραχωρησαν τρεις καμηλες για να διασχισουμε την ερημο.
-Franky,ειστε ενταξει?
-Nαι,Ace,εγω δεν εχω προβλημα ετσι κι αλλιως.Ειμαι Cyborg.
-Eχεις δικιο,Nami εσυ εισαι ενταξει?
-Ναι.
Συνεχισαμε να ταξιδευουμε για πολλη ωρα στην ερημο,ωσπου αρχισε να αχνοφαινεται ενα μεγαλο λευκο κτηριο με εναν πυργο.Αυτο θα ηταν το βασιλικο παλατι.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land   [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeMon 17 May 2010 - 4:17

Μετα απο αρκετη ωρα,φτασαμε στην πυλη της πολης.Απο μεσα ακουγοταν κραυγες και ηχοι απο οπλα και σπαθια.
-Τι γινεται μεσα,Ace??ρωτησε η nami.
-Δεν ξερω ακριβως,αλλα μαλλον πολεμος.Ομως ποιοι ειναι οι αντιπαλοι?
-Ας παμε μεσα να μαθουμε,Captain Ace.
-Εχεις δικιο Franky,αλλα δεν χρειαζεται να με λες Captain.
Αφησαμε τις καμηλες και τρεξαμε γρηγορα προς το εσωτερικο της πολης.Και ενω ημασταν ετοιμοι να μπουμε στην πολη,εμφανιστηκε μπροστας μας ενας γεροδεμενος τυπος με ενα tattoo στο στηθος.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land   [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeMon 17 May 2010 - 4:21

-Eδω σταματαει ο δρομος για σας,ειπε ο τυπος με το tattoo και διπλα του εμφανιστηκε μια γυναικα με μαυρα μυτερα μαλλια.
-Τον ακουσατε,νομιζω,ειπε η γυναικα.
-Καντε στην ακρη,αλλιως περναμε απο πανω σας.Εγινα κατανοητος??
-Μας ακουσες Fire Fist Ace.
Ηiken
Oι γυναικα και ο ανδρας,απεφυγαν την επιθεση μου αλλα εφυγαν απο την μεση.
-Εχουμε διαταγες απο το αφεντικο να σε σταματησουμε.Ειμαι ο Mr 1.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land   [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeMon 17 May 2010 - 4:29

-Τοτε θα σας σκοτωσω.
-Οχι Ace.Θα χασεις χρονο ετσι.Θα τους αναλαβουμε εμεις,ετσι δεν ειναι Nami.
-Ετσι ειναι Franky,ειπε η Nami και εβγαλε το clima tact .
Προχωρησα μπροστα χωρις να πω τιποτα,και ο Mr 1 προσπαθησε να μου επιτεθει.Αλλα ο Franky με ενα κανονι απο το χερι του τον σταματησε.
-Εγω ειμαι ο αντιπαλος σου,στο ειπα.Ace συνεχισε.
Εφυγα κατευθυνομενος προς το παλατι για να βρω την Vivi.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land   [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeMon 17 May 2010 - 4:45

Οσο συνεχιζα,εβλεπα ολο και περισσοτερα πτωματα.Φορουσαν βασιλικες στολες οι μισοι.Μαλλον ηταν επανασταση,αλλα ποιος ηταν πισω απο αυτην?Επιτελους εφτασα στο παλατι.Απεξω γινοταν μεγαλη μαχη μεταξυ επαναστατων και βασιλικης φρουρας.Και ενω ημουν ετοιμος να μπω μεσα εμφανιστηκαν μπροστα μου καμια πενηνταρια bounty hunters απο την οργανωση του Crocodile.
Hibashira
Toυς εξοντωσα ολους γρηγορα,αφηνοντας μονο σταχτες πισω μου.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land   [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeMon 17 May 2010 - 4:50

Επιτελους,εφτασα.Λιγο πριν την κεντρικη πυλη της αυλης,εμφανιστηκαν μπροστα μου δυο φρουροι,ο ενας με την μορφη γερακιου και ο αλλος τσακαλι.
-Ειστε απο την βασιλικη φρουρα,ετσι δεν ειναι?
-Ναι,και δεν θα σε αφησουμε να πλησιασεις την βασιλικη οικογενεια.
-Ηρθα να σωσω την Vivi.
-Δεν θα πλησιασεις.
-Μην με αναγκαζεται να σας επιτεθω.
Και οι δυο εβγαλαν δυο παρομοια σπαθια και μου επιτεθηκαν σε Zoan Mode.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land   [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeMon 17 May 2010 - 5:04

Δεν προσπαθησα να αμυνθω,και τα σπαθια τους περασαν απο μεσα μου χωρις να με βλαψουν.
-Σας ειπα να με αφησετε να περασω.Μην με αναγκαζετα να σας επιτεθω.
Ξαναεπιτεθηκαν,αλλα το αποτελεσμα ηταν ιδιο.Αρχισαν να με ενοχλουν οποτε επιτεθηκα.
Higan
Δεν καταφεραν να αποφυγουν τις φλεγομενες σφαιρες μου,και ο ενας επεσε στα γονατα.Ο αλλος στεκοταν με δυσκολια.Επιτεθηκαν για τριτη φορα,αλλα ημουν αποφασισμενος να τους αποτελειωσω.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land   [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeMon 17 May 2010 - 5:12

-Mη,Ace.
Ηταν η Vivi,γεματη δακρυα στα ματια της.
-Σταματηστε.Pell,Chaka o Ace ειναι φιλος μου.
-Μας συγχωρεις πριγκιπισσα Vivi.Δεν το ξεραμε.
-Δεν πειραζει.Ace,χρειαζομαι την βοηθεια σου.Ο Crocodile πηρε τον πατερα μου και τον παει σε ενα υπογειο περασμα.
-Παμε γρηγορα Vivi.
Εφυγα τρεχοντας,ακολουθωντας την Vivi.Τρεξαμε αρκετα και τοτε μου εδειξε ενα υπογειο περασμα.
-Ace,πρεπει να σταματησω τον πολεμο.
-Πηγαινε Vivi.Θα σωσω εγω τον πατερα σου.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land   [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeMon 17 May 2010 - 5:22

Eτρεξα αρκετα και εφτασα σε μια πολυ μεγαλη αιθουσα.
Ακουσα φωνες και καταλαβα οτι μαλλον τους ειχα βρει.Στο βαθος βρισκοταν ενας τυπος με καμπαρντινα και ενα χρυσο γαντζο αντι για χερι,και κρατουσε εναν αλλο με μακρια μαυρα μαλλια,που μαλλον ηταν ο βασιλιας.
-Aφησε τον,φωναξα.
O Crocodile γυρισε αργα προς το μερος μου.
-Αχαχαχα...Ποιος εισαι εσυ μικρε?Ή μαλλον ξερω ποιος εισαι.Εισαι ο Portgas D. Ace.Σκοτωσες παρα πολλους πρακτορες μου.
-Και τωρα ηρθε η ωρα σου,Crocodile
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land   [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeMon 17 May 2010 - 5:32

-Για προσπαθησε να με σκοτωσεις.Νομιζω δεν καταλαβαινεις με ποιον εχεις να κανεις.Ειμαι ο Shichibukai,Sir Crocodile.
-Δεν εχει σημασια.Αφησε τον.
Ο Sir Crocodile,πεταξε στον τοιχο τον βασιλια,ο οποιος εχασε τις αισθησεις του.
-Εισαι ετοιμος να πεθανεις,μικρε?
-Οχι,εσυ εισαι?
Desert Spada
O Crocodile σχηματισε δυο λεπιδες απο αμμο οι οποιες ηρθαν κατευθειαν πανω μου,αλλα δεν με αγγιξαν.
-Logia,ε?
-Mera Mera no Mi.Το φρουτο της φωτιας.
Hibashira
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land   [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeMon 17 May 2010 - 5:40

Ουτε η επιθεση μου δεν τον αγγιξε.
-Απο οτι βλεπω δεν μπορει να αγγιξει ο ενας τον αλλο,Fire Fist.
-Mαλλον εχεις δικιο.Αλλα αυτο δεν σημαινει οτι θα σε αφησω να φυγεις.
Ο Crocodile εβγαλε τον γαντζο του,και στη θεση του εβαλε μια λεπιδα.Ηρθε πολυ γρηγορα προς το μερος μου και μου επιτεθηκε με την λεπιδα.Η λεπιδα με εκοψε στο χερι,και γρηγορα ξαναεπιτεθηκε.Δεν προλαβαινα να αποφυγω τις επιθεσεις του,και με ειχε γεμισει με πληγες ,και αιμα ετρεχε απο ολες.Το σωμα μου ειχε γεμισει αιματα.
-Βλεπεις,Fire Fist?Δεν μπορεις να με νικησεις.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land   [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeMon 17 May 2010 - 5:43

-Ειμαι αμμος,δεν μπορεις να με αγγιξεις.
Απο αυτα τα λογια,μου ηρθε μια ιδεα.Πως δεν το ειχα σκεφτει.Μπορουσα να τον χτυπησω αν ειχα υγρο στα χερια μου.
Ξαναεπιτεθηκε με την λεπιδα του,αλλα αυτην την φορα αντεδρασα και με μια γροθια με ολη μου την δυναμη τον εστειλα στον τοιχο,σπαζοντας τον.
-Μα πως??Πως με χτυπησες?
-Νομιζες οτι δεν θα εβρισκα την αδυναμια σου?Η αμμος στερεοποιειται με υγρο.Και το αιμα μου ειναι υγρο.
-Και παλι,δεν μπορεις να με αγγιξεις με το φρουτο σου.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land   [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeMon 17 May 2010 - 5:49

-Δεν χρειαζομαι το φρουτο μου για να σε νικησω.Οι ικανοτητες μου σε μαχη σωμα με σωμα ειναι παραπανω απο ικανοποιητικες.
Ο Crocodile ξαναεπιτεθηκε με υψωμενη την λεπιδα του,αλλα απεφυγα την επιθεση του και επιασα τον Crocodile απο τον λαιμο.Ενω τον κρατουσα,του εδωσα μερικες πολυ δυνατες γροθιες στο στομαχι και με μια γονατια στο προσωπο τον πεταξα στον αερα.
-Τωρα και βλεπεις οτι μπορω να σε νικησω,ετσι δεν ειναι?
O Crocodile ηταν σε εξαλλη κατασταση και δεν φαινοταν να ελεγχει τον εαυτο του.
Ground Death
Tα παντα αρχισαν να ξερενονται και να γινονται αμμος.Αν συνεχιζοταν αυτο θα θαβομασταν κατω απο τα ερειπια.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land   [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitimeMon 17 May 2010 - 5:54

-Aααααααα...
Πηδηξα προς το Crocodile και μετατρεπωντας σε φλογα την γροθια μου ,χτυπησα στο προσωπο τον Crocodile,σταματωντας την επιθεση του και καιγωντας το προσωπο του.Εμεινε αναισθητος στα ερειπια,και αφου αρπαξα τον βασιλια εφυγα προς τα πανω.
-Θα ξανασυναντηθουμε,Portgas D. Ace και δεν θα γλυτωσεις τοτε.
Αυτα ηταν τα τελευταια λογια του Crocodile,πριν θαφτει στα ερειπια.
-Σε ευχαριστω νεαρε.Δεν ξερω ποιος εισαι αλλα σε ευχαριστω.
-Δεν χρειαζεται να με ευχαριστεις.Εισαι ο μπαμπας της Vivi,για αυτην το εκανα.
Back to top Go down
Sponsored content





[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land   [Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land Icon_minitime

Back to top Go down
 
[Ολοκληρωμενη]The Spade Pirates (Part 2)-The Desert Land
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [Ολοκληρωμένη]Avaton's Story [Part 12 - Justice Pirates Crew]
» [Oλοκληρωμενη]The Spade Pirates
» [Δεκτή]Spade Pirates
» Λιγα Λογια για τους Spade Pirates
» Aιτησεις για εισοδο στους Spade Pirates

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
One Piece RPG :: One Piece World :: Grand Line :: Arabasta-
Jump to: