One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 41 on Mon 8 Jul 2019 - 12:21
Latest topics
» eyes eyes no mi
[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeby inspecor Fri 27 Dec 2013 - 17:05

» Φλεγὀμενος δράκος
[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeby LarsAlexanderson Wed 27 Feb 2013 - 3:40

» aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 11 Jan 2013 - 23:09

» pakiskisgfsdfgsdfgdf
[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:10

» aagsdf gsdfgsdfgs g
[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:08

» John de Devil
[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Vice Admiral Smoker
[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Fenik Fenik no mi
[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 8:49

» steleas tox 4
[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeby steleas Tue 13 Mar 2012 - 18:02

» One Piece RPG Scanlation Group
[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeby skatopsuxos Thu 29 Dec 2011 - 20:01

» Captain Luffy forum owner here!
[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeby Scyther Sun 3 Jul 2011 - 14:50

» Anime: Μια νέα αρχή!
[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeby Monkey D. Dragon Sun 19 Jun 2011 - 4:19

» Son.D.Goku
[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeby giannisbeast Sun 13 Feb 2011 - 22:58

» Cloud-cloud no mi
[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeby StrangMan Wed 9 Feb 2011 - 3:46

» Δυνατότερος Shichibukai
[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeby ximen Sun 2 Jan 2011 - 23:03

Σύνδεσμοι
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum

 

 [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Saint
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 199

[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Empty
PostSubject: [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς!   [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 23:08

Εκανα μια σταση στην Οχαρα, ηθελα να δω για αλλη μια φορα την μεγαλη καταστροφη που προκαλεσαν οι marines! Αυτη η καταστροφη ηταν παντα αυτο που μου εφερνε ως παραδειγμα ο πατερας μου για να εκφρασσει την πικρια του για την δραση των marines.
-Eιναι το σκληροτερο παραδειγμα επιδειξης δυναμης! Μου ελεγε ο πατερας μου. Αυτος που διεταξε την επιθεση για οποιονδηποτε «απορρητο» λογο και αν το εκανε ειναι ενοχος για τον θανατο χιλιαδων αθωων ανθρωπων και ποσο μαλλον φωτισμενων ανθρωπων!
Back to top Go down
Saint
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 199

[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς!   [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 23:10

Προσεγγιζαμε την μια μερια του νησιου. Τα λογια του πατερα μου ηχουσαν ακομη στα αυτια μου. Ηταν απαισια η επιθεση αυτη που εγινε, μου την ειχαν περιγραψει εκατονταδες φορες και οχι μονο ο πατερας μου. Δεν θα ηθελα να βρισκομουν στην θεση των κατοικων την ωρα της επιθεσης, ηταν φρκαλεα ολα αυτα που συνεβησαν, To Buster Call δεν αφηνει επιζωντες!
Back to top Go down
Saint
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 199

[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς!   [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 23:11

Εφτασα στο νησι.
Ηρθα να δω εναν πολιτισμο που εσβησε απο την φρικη των Marines…
Πλησιασα στο κεντρικο δεντρο της Οχαρα. Ηταν καμμενο ολοκληρο, αποτελεσμα εκατονταδων ισως και χιλιαδων κανονιων.
-Απαισιο! Σκεφτηκα πρεπει να τα θερισαν ολα εδω.
Μια θετικη απαντηση ηταν ολο αυτο που θα μπορουσα να δωσω στον εαυτο μου.
Back to top Go down
Saint
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 199

[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς!   [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 23:12

Πλησιασα ακομα περισσοτερο το δεντρο. Κατεβηκα κατω και εριξα μια ματια. Πολλα καμμενα βιβλια, πολλα διαλυμενα τραπεζια, ενα καμμενο παρελθον που στοιχειωνε το νησι. Κοιταξα λιγο ακομη, κατεβηκα πιο βαθια. Τυχαια επεσε το ματι μου σε ενα μισο καμμενο βιβλιο. «ολη η αληθεια για..» το υπολοιπο ηταν καμμενο. Δεν γλιτωσε τιποτα λοιπον απο την μανια της Παγκοσμιας Κυβερνησης!
Back to top Go down
Saint
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 199

[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς!   [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 23:13

Συναχισα να σκαλιζω το παρελθον. Προχωρησα προς τα κατω. Ηταν μια ελπιδα δεν ξερω τι αλλα νομιζα οτι κατι θα βρω εκει κατω. Κατεβηκα ανυπομονα. Ομως δυστυχως τιποτα δεν με περιμενε εκει. Μονο καψιμο και θανατος, τα πραγματα που θυμιζαν την φρικη των marines. Ακουσα θορυβους απο εξω, καποιος ερχοταν. Νομιζω οτι ειναι παραπτωμα να σκαλιζω την Οχαρα, πηγα να βγω εξω να δω ποιος ερχοταν, και φυσικα τι ηθελε!
Back to top Go down
Saint
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 199

[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς!   [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 23:14

-Τι κανεις εδω? Δεν γνωριζεις οτι η οχαρα ειναι αποκλεισμενη προς το κοινο?
-Το γνωριζω. Ειμαι πρωην Marine.
-Και νυν πειρατης, ακουστηκε μια φωνη απο πισω, αρμαγεδωνα εισαι καταζητουμενος πειρατης και τωρα σε πιανουμε να σκαλιζεις το παρελθον της Οχαρα. Ξερεις ποσο σημαντικο παραπτωμα ειναι αυτο?
-Ειναι αρκετο για να καψετε μια ολοκληρη πολη...
-Δεν ξερω για αυτο αλλα ειναι αρκετο για να σε σκοτωσουμε εδω και τωρα.
Back to top Go down
Saint
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 199

[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς!   [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 23:14

Ηταν marine captain, ενας αντιζηλος του πατερα μου. Ηταν σε υψηλοτερο βαθμο απο αυτον αλλα παντα τον ζηλευε. Στο τελος εκανε ενα μοιραιο λαθος, χτυπησε σε μια επιθεση σημαντικα προσωπα για την Κυβερνηση και καθαιρεθηκε στον Βαθμο του καπετανιου, απο τοτε εγκατασταθηκε στο South blue απο την Μεγαλη γραμμη και κυριως εποπτευει την Οχαρα για να μην σκαλισει ξανα κανεις το Παρελθον.
Back to top Go down
Saint
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 199

[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς!   [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 23:16

-Saint D. Nicolas… τι θα εκανε ο πατερας σου αν σε εβλεπε ετσι τωρα? Εναν πειρατη, αντιθετο με οτι προσπαθουσε να επιτυχει τοσο καιρο, ειπε ο Καπετανιος.
-Θα χαιροταν, που παρατησα ενα βιαιο και σκοτεινο οργανισμο οπως αυτος!
-Χαχαχα, οντως! Saint D. Emon, ανοητος, νομιζε οτι μπορουσε να τα βαλει με ολους! Ειχε προοπτικες και ομως τις πετουσε ολους για την χαρη της δικης του δικαιοσυνης, δεν ηταν παρα ενας ανοητος.
-Τουλαχιστον ειχε ιδανικα και αξιες, απαντησα θυμωμενος, ειχε δυναμη και να τα υποστηριξει εστω και αν αυτο σημαινε τον θανατο του! ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΑΧΡΕΙΟΣ ΒΑΘΜΟΦΟΡΟΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ!
Back to top Go down
Saint
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 199

[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς!   [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 23:17

Μια φλεβιτσα πεταχτηκε απο το κεφαλι του.
-Ανοητε νομιζεις οτι ειμαι αδυναμος? Νομιζεις οτι εν μπορουσα να νικησω εσενα η τον ανξιο πατερα σου?
-Δεν θα καταλαβεις ποτε, ουτε αν σου εξηγουσα, τι εννοω. Εσυ εισαι ο ανοητος «καπετανιε»!
-Χαχαχαχα εχεις τα κοτσια του πατερα σου! Αλλα εχεις την δικη του δυναμη?
-Θα στο αποδειξω αυτο τωρα αμεσως!
Back to top Go down
Saint
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 199

[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς!   [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 23:27

-Επιθεση! Διεταξε ο Captain.
Οι marines ξεχυθηκαν καταπανω μου.
Ημουν σε κλειστο μερος και δεν μπορουσα να καλεσω μετεωριτες απο ψηλα!
-Meteor Machine gun!
Οι Marines επεφταν σαν φυλλα ωστοσο ο ανοητος καπετανιος τους επεμενε να συνεχισουν!
Back to top Go down
Saint
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 199

[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς!   [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 23:28

-Αντε! Προχωρηστε! Τι περιμενετε?
Οι ναυτες του ηταν καθηλωμενοι και καλυμενοι για να αποφυγουν τους μετεωριτες μου.
Δεν μπορουσαν να κουνηθουν και ετσι συνεχισα το πολυβολο μετεωριτων μου με το ενα χερι και πηγα προς την εξοδο.
Δεν αντεξα να συνεχισω το πολυβολο μετεωριτων αλλο και σταματησα. Οι ναυτες αντεπιτεθηκαν.
Back to top Go down
Saint
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 199

[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς!   [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 23:28

Απεφυγα το πρωτο κυμα και
-Meteor Shot! Meteor shot! Meteor Shot! Meteor Shot!
Οι ναυτες πεσανε τεζα, οχι ολοι ομως. Μερικοι με πλησιασαν.
-Meteor punch!
Οι μπουνιες μου τους αφησαν ξερους.
Τραβηχτηκα εξω!
Back to top Go down
Saint
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 199

[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς!   [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 23:30

-Περιμενε ανοητε! Που νομιζεις οτι πηγαινεις? Δεν θα με αντιμετ-
-Meteor Machine Gun!
Οι μετεωριτες κατεβηκαν στο κεφαλι του! Ο «καπετανιος» ηταν αναισθητος.
-Τι ανοητος!
Κατευθυνθηκα προς την βαρκα μου. Δυστυχως εκει ηδη βρισκοταν ενα battleship των Marines.
Back to top Go down
Saint
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 199

[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς!   [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 23:31

Τα κανονια του ηχησαν ολα ταυτοχρονα, ολα εναντιον μου.
-Meteor Machine Gun.
Το πολυβολο μετεωριτων συναντησε τις κανονομπαλες στον αερα και μια σειρα απο τρελες εκρηξεις ακουστηκαν. Πισω απο τους ηχους αυτους ακουστηκα πολλοι marines να επιτιθονται!
Back to top Go down
Saint
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 199

[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς!   [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 23:31

-Meteor Machine Gun!
Οι μετεωριτες τους χτυπησαν δυνατα. Ωστοσο ηταν πολλοι, μερικοι ξεφυγαν
-Meteor Shot!
Ενας ναυτης ηταν νεκρος.
-ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΘΥΜΩΣΑ ΤΩΡΑ! ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙΤΕ ΟΟΟΟΟΟΟΛΟΙ!
Ηταν μεγαλος ο θυμος μου. Τα λογια του «καπετανιου» για τον πατερα μου, η ενταση απο τις καταστροφες γυρω μου, δεν ξερω τι ηταν αλλα ο θυμος μου θεριεψε.
-METEOR MACHINE GUN!
Με την επιθεση μου αυτη ολοι οι Marines πεσανε κατω. Αναισθητοι.
Back to top Go down
Saint
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 199

[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς!   [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 23:32

Απο την μερια απ’οπου ηταν η βαρκα μου ηρθαν και αλλοι ναυτικοι. Ελεος δεν αντεχω αλλο γιατι με κυνηγανε ετσι? Θελουν ολοι να πεθανουν? Αντεπιυεθηκα και τους χτυπησα ολους με πολυβολο μετεωριτων. Ξεφυγαν αρκετοι απο την καταστροφικη μου δυναμη. Ομως οχι για πολυ. Με μερικες μπουνιες μετεωριτων πεσανε και οι λιγοι αυτοι που εζησαν κατω. Γιατι με κυνηγουν τοσοι ναυτικοι? Γιατι πρεπει να τους σκοτωσω αυτους αφου μονο εντολες απο ανωτερους εκτελουν. Τιποτα αλλο!
Back to top Go down
Saint
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 199

[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς!   [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 23:32

Εφτασα στην βαρκα.
-Αν δω και αλλους marines θα παθω μαρινιλα!
Πως να γελασω ομως μετα απο την χαζομαρα που ειπα? Οταν περασα απο αυτο το νησι? Την Οχαρα. Μονο αυτο τα παραδειγμα με κανει να αηδιαζω τους marines και την Παγκοσμια Κυβερνηση. Η φρικαλεοτητα τους και η αλαζονεια τους με κανει να μην θελω πλεον να δω αλλον Marine. ΠΟΤΕ!
Back to top Go down
Saint
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 199

[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς!   [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 23:33

Προχωρησα με την βαρκα για να φυγω. Οι μαρινς που ηταν στο πλοιο απεπλευσαν και γυρισαν το πλοιο για να με σημαδεψουν. Τα κανονια τους με σημαδευσαν. ΜΠΑΜ. Οι κανονομπαλες επεσαν πανω μου. Με δυσκολια τις αποκρουσα με τους μετεωριτες μου. Ηταν δυσκολα τα πραγματα, ιδιαιτερα τωρα που ημουν στην θαλασσα.
Back to top Go down
Saint
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 199

[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς!   [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 23:33

Αλλη μια καταγιδα απο κανονομπαλες επεσε πανω μου! Τελευταια στιγμη πηδηξα απο την βαρκα και ανεβηκα σε εναν μετεωριτη πριν αυτη καταστραφει! Ωστοσο στην προσπαθεια ενα θραυσμα με χτυπησε στον ωμο.
Μια βρισια εφυγε απο το στομα μου! Θυμωσα με τον εαυτο μου ημουν πολυ απροσεχτος!
Back to top Go down
Saint
Pirate Rookie
Pirate Rookie



Posts : 199

[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς!   [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 23:34

Με μεγαλη προσπαθεια εριξα εναν μετεωριτη πανω στο πλοιο που με χτυπησε. Δεν το βουλιαξα αλλα το καθυστερησα αρκετα ωστε να την κανω απο το νησι! Ηταν μια ασχημη εμπειρια. Αν και εφαγα αρκετους μαρινς ακομη δεν ημουν ετοιμος για ενα ολοκληρο battleship τους! Αν δεν ηταν διαλυμενοι ισως με σκοτωναν κιολας! Ευτυχως ομως το χειρηστηκα καλα και καταφερα να ξεφυγω... ξεκινησα λοιπον για το επομενο νησι!


ΤΕΛΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΣΤΗΝ OHARA!
Back to top Go down
One Piece
Admin
Admin
One Piece


Posts : 433
Location : Hell

[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς!   [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 23:50





Ο Διαχειριστής,
One Piece
Back to top Go down
https://rpg-onepiece.rpg-board.net
Sponsored content





[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς!   [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς! Icon_minitime

Back to top Go down
 
[Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [Ολοκληρωμενη] The Armageddon Rebels! Revolutionaries! Οι αμυνα του νησιου...
» [Ολοκληρωμένη]The Past Of Blackbeard
» [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara!
» [Ολοκληρωμένη]Phoenix Marco's Past->Present
» [Ολοκληρωμένη]Ryohei's Past, Beginning Of Guardians [Part 2]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
One Piece RPG :: One Piece World :: West Blue Sea :: Ohara-
Jump to: