One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 6 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 6 Guests

None

Most users ever online was 41 on Mon 8 Jul 2019 - 12:21
Latest topics
» eyes eyes no mi
[Δεκτή]Marshall D. Teach Icon_minitimeby inspecor Fri 27 Dec 2013 - 17:05

» Φλεγὀμενος δράκος
[Δεκτή]Marshall D. Teach Icon_minitimeby LarsAlexanderson Wed 27 Feb 2013 - 3:40

» aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
[Δεκτή]Marshall D. Teach Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 11 Jan 2013 - 23:09

» pakiskisgfsdfgsdfgdf
[Δεκτή]Marshall D. Teach Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:10

» aagsdf gsdfgsdfgs g
[Δεκτή]Marshall D. Teach Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:08

» John de Devil
[Δεκτή]Marshall D. Teach Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Vice Admiral Smoker
[Δεκτή]Marshall D. Teach Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Fenik Fenik no mi
[Δεκτή]Marshall D. Teach Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 8:49

» steleas tox 4
[Δεκτή]Marshall D. Teach Icon_minitimeby steleas Tue 13 Mar 2012 - 18:02

» One Piece RPG Scanlation Group
[Δεκτή]Marshall D. Teach Icon_minitimeby skatopsuxos Thu 29 Dec 2011 - 20:01

» Captain Luffy forum owner here!
[Δεκτή]Marshall D. Teach Icon_minitimeby Scyther Sun 3 Jul 2011 - 14:50

» Anime: Μια νέα αρχή!
[Δεκτή]Marshall D. Teach Icon_minitimeby Monkey D. Dragon Sun 19 Jun 2011 - 4:19

» Son.D.Goku
[Δεκτή]Marshall D. Teach Icon_minitimeby giannisbeast Sun 13 Feb 2011 - 22:58

» Cloud-cloud no mi
[Δεκτή]Marshall D. Teach Icon_minitimeby StrangMan Wed 9 Feb 2011 - 3:46

» Δυνατότερος Shichibukai
[Δεκτή]Marshall D. Teach Icon_minitimeby ximen Sun 2 Jan 2011 - 23:03

Σύνδεσμοι
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum

 

 [Δεκτή]Marshall D. Teach

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Marshall D. Teach
Impel Down Prisoner
Marshall D. Teach


Posts : 69

[Δεκτή]Marshall D. Teach Empty
PostSubject: [Δεκτή]Marshall D. Teach   [Δεκτή]Marshall D. Teach Icon_minitimeWed 31 Mar 2010 - 16:56

Εικόνα:
Spoiler:
Όνομα Χαρακτήρα:Marshall D. Teach
Ψευδώνυμο:Blackbeard
Παράταξη:Πειρατής
Ηλικία:γυρω στα 40
Φύλο: Άνδρας
Φυλή: Άνθρωπος
Προσωπικότητα:εχω παντα κακες προθεσεις και μου αρεσει να κοροιδευω τους αντιπαλους μου στη διαρκεια της μαχης
Γεννέτηρα Πόλη:Loguetown
Αρχική Πόλη:Toroa
Ειδικότητα: -
Τατουάζ:-
Φρούτο:Yami Yami No mi
Τύπος Φρούτου:logia

Πιθανά Resists:
απλα χτυπηματα-0.5
αλλες επιθεσεις-1.0
Στατιστικά του Παίχτη:*
Επίθεση:15(+2)
Άμυνα:10(+3)
Αντοχή:16(+2)
Ταχύτητα:14
Ενέργεια(HP): 100

Επιθετικές Δυνάμεις:*
Punch Of Darkness(-5 HP)
Περιγραφή Επίθεσης:μετατρεπω το χερι μου σε καθαρο σκοταδι και ριχνω μια πολυ δυνατη μπουνια στον αντιπαλο μου.
Gravity Lapse(-10 HP)
Περιγραφή Επίθεσης:αρχικα ριχνω την βαρυτητα στο 0 και ο αντιπαλος μου αιωρειται,μολις εχει φτασει αρκετα ψηλα αυξανω αποτομα την βαρυτητα στο διπλασιο και τον αφηνω να τσακιστει στο εδαφος
Devouring Darkness(-15 HP)
Περιγραφή Επίθεσης:δημιουργω μια σκοτεινη δυνη κατω απο τον αντιπαλο μου και οταν θελησω αρχιζει και τον ρουφαει.
Epicenter Of Darkness(-20 HP)
Περιγραφή Επίθεσης:δημιουργω μια μπαλα που ελκει οτι ειναι γυρω της καθως και τον αντιπαλο μου.οταν αυτος κολησει πανω της τοτε την εκτοξευω οπου θελω δημιουργοντας τεραστια ζημια.
Black Hole(-25 HP)
Περιγραφή Επίθεσης:ολη η περιοχη γυρω μου γεμιζει με σκοταδι οταν το θελησω η υψηλη βαρυτητα καταστεφει οτι εχει αγγιξει και το ρουφαει.
Liberation(-30 HP)
Περιγραφή Επίθεσης:οτι εχει ρουφιξει η προηγουμενη μου επιθεση(Black Hole)αποθκευεται σε μια τεραστια δυνη που ειναι συνεχως στην πλατη μου οταν το θελησω απελευθερωνει οτιδηποτε εχει ρουφιξει(σπιτια,βραχους,ανθρωπους και δεντρα)πανω στον αντιπαλο μου θαβοντας τον κατω απο τα ερειπια.
Kurouzu(-35 HP)
Περιγραφή Επίθεσης:δημιουργω μικρες αλυσιδες απο σκοταδι και τις εκτοξευω στον αντιπαλο μου.Οταν τον αγγιξουν τοτε τον τραβανε με τεραστια ταχυτητα πανω μου.Εγω τοτε τον χτυπαω ασταματητα με ολη μου την δυναμη

Ιδιότητες/Ικανότητες:
Touch Of Darknessαγγιζω τον αντιπαλο μου με το σκοτεινο μου χερι και ρουφαω την δυναμη που του δινει το φρουτο του με αποτελσμα να μην μπορει να την χρησιμοποιησει για ενα γυρο και η επομενη του επιθεση θα ειναι μειωμενη στο μισο

Εξοπλισμός:*
Captains Cloak +2 αντοχη
Diamond Ring Set +2 επιθεση

Όνομα Pet:Cocktail
Στατιστικά που ανεβάζει:+3 αμυνα
Περιγραφή Pet:ενας μικρος κιτρινος παπαγαλος εξοπλησμενος με μια ατσαλενια πανοπλια και κρανος

Λίγα λόγια προς τους Συντονιστές και τους Inspectors:αυτος ειιναι ο χαρακτηρας μου αν εχω κανει καποιο λαθος ενημερωστε με να το φτιαξω η αλλαξτε το εσεις
Back to top Go down
World Government
Moderator
Moderator
World Government


Posts : 7

[Δεκτή]Marshall D. Teach Empty
PostSubject: Re: [Δεκτή]Marshall D. Teach   [Δεκτή]Marshall D. Teach Icon_minitimeWed 31 Mar 2010 - 17:15

Η αίτηση σου έγινε δεκτή.
Back to top Go down
 
[Δεκτή]Marshall D. Teach
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Marshall D. Teach
» [Δεκτή]ArchAngeL
» [Δεκτή]Aquamarine
» [Δεκτή]Portgas D. Ace
» [Δεκτή]Avaton

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
One Piece RPG :: One Piece Home :: Εγγραφή Χαρακτήρα :: Αιτήσεις Χαρακτήρων-
Jump to: