One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 41 on Mon 8 Jul 2019 - 12:21
Latest topics
» eyes eyes no mi
[Ολοκληρωμένη]Awaking The Mythical Power Part 1 - Page 2 Icon_minitimeby inspecor Fri 27 Dec 2013 - 17:05

» Φλεγὀμενος δράκος
[Ολοκληρωμένη]Awaking The Mythical Power Part 1 - Page 2 Icon_minitimeby LarsAlexanderson Wed 27 Feb 2013 - 3:40

» aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
[Ολοκληρωμένη]Awaking The Mythical Power Part 1 - Page 2 Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 11 Jan 2013 - 23:09

» pakiskisgfsdfgsdfgdf
[Ολοκληρωμένη]Awaking The Mythical Power Part 1 - Page 2 Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:10

» aagsdf gsdfgsdfgs g
[Ολοκληρωμένη]Awaking The Mythical Power Part 1 - Page 2 Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:08

» John de Devil
[Ολοκληρωμένη]Awaking The Mythical Power Part 1 - Page 2 Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Vice Admiral Smoker
[Ολοκληρωμένη]Awaking The Mythical Power Part 1 - Page 2 Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Fenik Fenik no mi
[Ολοκληρωμένη]Awaking The Mythical Power Part 1 - Page 2 Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 8:49

» steleas tox 4
[Ολοκληρωμένη]Awaking The Mythical Power Part 1 - Page 2 Icon_minitimeby steleas Tue 13 Mar 2012 - 18:02

» One Piece RPG Scanlation Group
[Ολοκληρωμένη]Awaking The Mythical Power Part 1 - Page 2 Icon_minitimeby skatopsuxos Thu 29 Dec 2011 - 20:01

» Captain Luffy forum owner here!
[Ολοκληρωμένη]Awaking The Mythical Power Part 1 - Page 2 Icon_minitimeby Scyther Sun 3 Jul 2011 - 14:50

» Anime: Μια νέα αρχή!
[Ολοκληρωμένη]Awaking The Mythical Power Part 1 - Page 2 Icon_minitimeby Monkey D. Dragon Sun 19 Jun 2011 - 4:19

» Son.D.Goku
[Ολοκληρωμένη]Awaking The Mythical Power Part 1 - Page 2 Icon_minitimeby giannisbeast Sun 13 Feb 2011 - 22:58

» Cloud-cloud no mi
[Ολοκληρωμένη]Awaking The Mythical Power Part 1 - Page 2 Icon_minitimeby StrangMan Wed 9 Feb 2011 - 3:46

» Δυνατότερος Shichibukai
[Ολοκληρωμένη]Awaking The Mythical Power Part 1 - Page 2 Icon_minitimeby ximen Sun 2 Jan 2011 - 23:03

Σύνδεσμοι
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum

 

 [Ολοκληρωμένη]Awaking The Mythical Power Part 1

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Phoenix Marco
Impel Down Prisoner
Phoenix Marco


Posts : 101

[Ολοκληρωμένη]Awaking The Mythical Power Part 1 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Awaking The Mythical Power Part 1   [Ολοκληρωμένη]Awaking The Mythical Power Part 1 - Page 2 Icon_minitimeSun 4 Apr 2010 - 21:51

Τους καθαρισαμε γρηγορα και δεν αφησαμε και κανεναν. Ο Dragon ηρθε πανω και εβαλε μια σημαια με το σημα των Revolutionaries πανω σε εναν Marine. "Και αλλο ενα βασιλειο καταστραφηκε απο εμας. Η Κυβερνηση δεν μπορει να μας αντισταθει. Η νικη θα ειναι δικη μας! Σημερα μας βοηθησε παρα πολυ ενας συγκεκριμενος ανθρωπος που θα κινησει το ενδιαφερον της Κυβερνησης πολυ συντομα. Το ονομα του ειναι Phoenix Marco" ειπε ο Dragon. Μολις ειπε το ονομα μου ολοι οι Revolutionaries εβγαλαν κραυγη νικης και αρχισαν να φωναζουν το ονομα μου. Μετα απο πολυ ωρα αποφασισαμε να γυρισουμε πισω στην πολη και να κατασκηνωσουμε εκει. Η Centaurea ειχε πεσει. Προς τιμην μου οι Revolutionaries εφτιαξαν ειδικα γαντια ανθεκτικα στη φωτια. Ειμουν πολυ χαρουμενος και εγω και ο Comar.
Back to top Go down
Phoenix Marco
Impel Down Prisoner
Phoenix Marco


Posts : 101

[Ολοκληρωμένη]Awaking The Mythical Power Part 1 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Awaking The Mythical Power Part 1   [Ολοκληρωμένη]Awaking The Mythical Power Part 1 - Page 2 Icon_minitimeSun 4 Apr 2010 - 22:42

Φτασαμε στην πολη και κατασκηνωσαμε για το υπολοιπο βραδυ. Ειχε πολυ ησυχια. Καποιοι Revolutionaries εφτιαξαν φαγητο και φαγαμε. Το βραδυ αυτο αποφασισα να φυγω απο το νησι την επομενη μερα. Ετσι πηγα ησυχος για υπνο. Οταν ξημερωσε η επομενη μερα ετοιμαστηκα γιατι θα με περιμενε μεγαλο ταξιδι στις θαλασσες. Το θεμα ειναι οτι θα περνουσα πολυ ωρα ψαχνοντας τη σχεδια μου. "Μην ανυσηχεις. Θα σε οδηγησω εγω" ειπε ο Dragon λες και διαβασε τη σκεψη μου. "Ευχαριστω πολυ για ολα" ειπα και τοτε ο Dragon γελασε. Μετα απο λιγη ωρα βγηκα απο τη σκηνη μου και ειδα τους Revolutionaries παραταγμενους. Καθως εφευγα εκεινοι με χαιρετουσαν. Ο Dragon με οδηγησε μεχρι τη μεση του δρομου και μου ειπε προς τα που να παω. "Αντιο" του ειπα. Εκεινος χαμογελασε και εξαφανιστηκε πισω απο εναν λοφο.
Back to top Go down
Phoenix Marco
Impel Down Prisoner
Phoenix Marco


Posts : 101

[Ολοκληρωμένη]Awaking The Mythical Power Part 1 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Awaking The Mythical Power Part 1   [Ολοκληρωμένη]Awaking The Mythical Power Part 1 - Page 2 Icon_minitimeMon 5 Apr 2010 - 0:28

Στο δρομο οπως περπαταγα βρηκα εναν παραξενο τυπο με κουκουλα και μια τεραστεια τσαντα στην πλατη του. Πλησιασα και τον ρωτησα τι κανει σε αυτο τον ερημοτοπο. Εκεινος μου απαντησε και μου ειπε πως ειναι εμπορας και πουλαει διαφορα αντικειμενα. Ειχα βγαλει πολλα λεφτα προσφατα οποτε αγορασα μποτες, σορτσακι και μια πανοπλια. Μου εδωσαν πολυ αμυντικη δυναμη αλλα και επιθετικη. Τον χαιρετησα και εφυγα. Ειμουν πλεον κοντα στη σχεδια καθως ακουγα το κυμα να σκαει στα βραχια. Τοτε με επιασε ενας τρομερος πονος στο κεφαλι. "ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ" φωναξα. Ο πονος με εκανε και επεσα στο εδαφος. "Εισαι πολυ κοντα. Μην τα παρατας. Η δυναμη σου θα εξελισσεται συνεχως οπως και τωρα" μου ειπε μια φωνη. "Η μυθικη σου δυναμη πρεπει να αποκαλυφθει συντομα καθως η συναντηση πλησιαζει" συμπληρωσε. Ο πονος εφυγε αμεσως. Δεν μπορουσα να καταλαβω τι ελεγε. Πηγα στη σχεδια και ανοιχτηκα στη θαλασσα. Το επομενο νησι που θα επισκεπτομουν θα ηταν το Mirrorball Island.

Tέλος Αwaking The Mythical Power Part 1
Back to top Go down
Sponsored content





[Ολοκληρωμένη]Awaking The Mythical Power Part 1 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Awaking The Mythical Power Part 1   [Ολοκληρωμένη]Awaking The Mythical Power Part 1 - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
[Ολοκληρωμένη]Awaking The Mythical Power Part 1
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» [Ολοκληρωμένη]Awaking The Mythical Power Part 2
» [Ολοκληρωμένη] Dageki Story [Part 3]
» [Ολοκληρωμένη]Guardian Of The Sun, Power Of The Light [Part 1]
» [Ολοκληρωμένη]Guardian Of The Sun, Power Of The Light [Part 3]
» [Ολοκληρωμένη]Guardian Of The Sun, Power Of The Light [Part 2]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
One Piece RPG :: One Piece World :: South Blue Sea :: Centaurea-
Jump to: